do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Sauna do domu

sztuka pięknego relaksu

Dbałość o dobre samopoczucie zapewnia równowagę w życiu. Podstawą pozytywnego natroju jest poczucie wypoczynku i relaksu na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej. Domowe SPA stanowi jeden z najwspanialczych sposobów na regenerację sił i odprężenie.

Czy istnieje doskonała strefa domowego wellnessu? 

Tak, istnieje. Często jej obraz macie Państwo w głowie, a my chętnie go zrealizujemy.  Sami Państwo wiecie jak ma wyglądać, czego potrzebujecie, żeby poczuć się naprawdę dobrze. Czekamy tylko na Państwa życzenia i wyobrażenia, a nasz zespół stworzy Państwa indywidualną saunę i oazę domowego wellnessu. 

Do stworzenia idealnej przestrzeni domowego wellnessu potrzeba komfortu, poczucia swobody i odpowiedniego wyposażenia. Aby nieco rozszerzyć spektrum wyobrażeń i naszych możliwości pokażemy Państwu wszystkie elementy naszej kompleksowej koncepcji Wellness, w skład której wchodzą m.in.: Sanarium®, sauny, sauny na podczerwień InfraPLUS, łaźnie parowe i prysznice parowe, whirpoole, systemy schładzania. Podczas przeglądnia stron raz po raz zamknijcie Państwo oczy, aby wyobrazić sobie, jakie to uczucie być w saunie swoich marzeń.

Drukuj