do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

prywatne baseny, baseny wirowe, wanny masujące KLAFS

Pierwsze życie powstało w wodzie. Na ile jednak ożywczy jest ów wilgotny żywioł, doświadczą Państwo, wybierając nasze prywatne baseny wirowe czy wanny masujące.

Za sprawą szybkiej dostawy, doskonałego montażu, najwyższej jakości i kompetentnego serwisu wydobywamy z wody optimum tego, czego potrzeba, abyście mogli Państwo czuć się dobrze.

W tym celu oferujemy Państwu rozmaite systemy naszych basenów i wanien, np. ożywcze pęcherzyki powietrza albo intensywne strugi wody. Polecamy szczególnie konstrukcję wirową, dzięki której znajdująca się w Państwa prywatnym basenie woda jest nieustannie filtrowana i podgrzewana.

Zapewniamy również niezapomniane doznania przy korzystaniu z naszych wanien. Są one bowiem wyposażone w systemy masujące, dzięki którym nie tylko się zrelaksujesz, ale również odprężysz swoje ciało.

Połączenie, które proponujemy – mechanizmy wirowe i masujące – stworzone jest po to, aby zadbać o równowagę ciała i ducha każdego z Państwa. Jesteśmy pewni, że po wyjściu z takiej kąpieli każdy poczuje się niczym bogini Afrodyta, wyłaniająca się z piany morskiej.

Pozwólcie Państwo, aby konsultant wyjaśnił, co też takiego możliwe jest, jeśli chodzi o sprawy techniczne. Tak gruntowna porada szybko wyczaruje uśmiech na Państwa twarzy.

Drukuj