do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

wanny masujące KLAFS

SANOSPA

Prawie każdy od czasu do czasu ma ochotę na masaż, ale skądże na chybcika wziąć masażystę? Mamy propozycję: po prostu wstawcie Państwo go sobie do łazienki. Dzięki naszym Perełkom SPA, marzenie to się ziści. Wnętrze z akrylu, do wyboru w bieli lub w kolorze masy perłowej, za zewnętrz zaś wyłożona szlachetnymi płytkami mozaikowymi – tak oto spełniają się również życzenia natury estetycznej. W wannie SANOSPA mogą pozwolić sobie na to, aby 252 potężne dysze masowały zarówno pojedyncze partie ciała, jak i całe ciało.

SANOSPA DUO

Ci, którym potrzeba więcej miejsca albo nie chcieliby kąpać się sami, zalecamy nasz zestaw o nazwie SANOSPA DUO. A doznania w nim można jeszcze potęgować w obu basenikach do masażu. Jeżeli do wody dodadzą Państwo olejki, esencje zapachowe czy algi, dobre wrażenie jeszcze się wzmocni. Jako że u KLAFSa nie tylko odprężenie jest głębsze, idziemy także po kąpieli o krok dalej, albowiem innowacyjny program płuczący z automatycznym opróżnianiem i dezynfekcją załatwia po kąpieli funkcje czyszczenia i konserwacji (niemal) samoczynnie.

Drukuj