do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

od projektu do montażu - wszystko z jednej ręki

Cóż jest piękniejszego dla wyobraźni niż puste pomieszczenie i sauna Klafsa? Sauna ma sprawiać przyjemność, a przy tym odpowiadać Państwa osobistym wyobrażeniom.


Dlatego wskazane jest, by najpierw porozmawiać z naszym doradcą technicznym. U Państwa w domu, bezpośrednio na miejscu montażu. Doradzi on, gdzie najlepiej ustawić saunę, który model jest dla Państwa odpowiedni i jakich potrzeba akcesoriów przy czym nawet niezwykłe idee projektowe, układy płaszczyzn i nachylenia dachu to dla niego, a więc dla nas, żaden problem.

wdrażanie ekologii. dla nas oczywiste.

Wszystkie sauny elementowe oraz z litego drewna firmy KLAFS sygnalizują, na pierwszy rzut oka, świadomość w zakresie doboru i obróbce materiałów.

Błękitny Anioł (Blaue Engel) jest pierwszym i najbardziej znanym znakiem ekologicznym na świecie. Certifikat ten otrzymują tylko takie produkty, które odpowiadają kryteriom w zakresie ochrony środowiska. Od 1978 Błekitny Anioł wyznacza standardy dla przyjaznych środowisku produktów i usług.

Ze znakiem Błękitnego Anioła firma KLAFS jest pierwszym producentem saun, która oferuje swoim klientom produkty o niskiej emisji, wykonane z drewna i materiałów drzewnych.

Drukuj