do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

dowiedz się więcej o naszej jakości - w szczegółach

Materiał: wysokiej jakości, trwałe drewno dla spełnienia państwa marzeń

Jodła kanadyjska
SOFTLINE
Jodła kanadyjska
Panele, Furnier
Świerk
skandynawski
Daglezia Kelo

Wenge

Nie trzeba być ekspertem, aby wiedzieć, że drewno stanowi o jakości sauny. Jednak, aby dobrać najlepszy materiał do każdych wymagań potrzeba nieco doświadczenia. Idąc za głosem przekonania, KLAFS stosuje wyłącznie atestowane rodzaje drewna pozyskiwane ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Powiedz nam po prostu: z jakiego drewna możemy zbudować Twoje wellnessowe marzenie?
Jeśli ktoś tak, jak my, dzień w dzień ma tyle do czynienia z drewnem, to rozwinie w sobie nader szczególny stosunek do tego najbardziej pierwotnego ze wszystkich rodzajów budulca. Dlatego też nasi pracownicy już przy obróbce poszczególnych elementów Twojego obiektu saunowego dbają o to, aby nie było jakichkolwiek braków na poziomie jakości. Bowiem długoletnie doświadczenie nauczyło ich, że w warunkach szczególnych wyzwań, jakie istnieją w dziedzinie budowy saun najważniejsza jest precyzja obróbki nawet najdrobniejszych detali. Tylko w ten sposób wysokiej jakość materiały i pionierskie idee przełożą się na najlepsze rezultaty. Możesz być pewien, że wszystkie nasze produkty czynią zadość najwyższym wymogom w zakresie bezpieczeństwa, sprawności i żywotności, stanowiąc tym samym przesłankę długotrwałego delektowania się relaksem. A teraz zapraszamy Ciebie, abyś z całą wiedzą fachową, którą dysponujesz, swym doświadczonym okiem dokładniej przyjrzał się naszym wewnętrznym wartościom. Proszę bardzo, oto one: 

Instytut Technologii Drewna w Dreźnie GmbH udzielił świadectwa wysokiej jakości panelom fornirowym KLAFS, potwierdzając, że stosowane przez nas płyty nie zawierają formaldehydu, a tym samym możemy sprostać wymogom prawnym. Ponadto, naturalne panele Fornir spełniają wymagania dotyczące emisji lotnych związków organicznych VOC (lotnych związków organicznych).
Po raz pierwszy przyznano "Błękitnego Anioła" w branży saun. „Błękitny Anioł“ to synonim świadomości ekologicznej w doborze i obróbce materiałów. Po raz pierwszy przyznano go w dziedzinie budowy saun, a mianowicie naszym kabinom z litego drewna choiny Hemlock i świerku oraz saunom elementowym obitymi deskami profilowanymi świerku i choiny Hemlock w wersji SOFTLINE albo z panelami fornirowymi z choiny Hemlock wewnątrz i na zewnątrz z nieobrobioną powierzchnią.

konstrukcja i jakość wykonania

Czy decydują się Państwo na saunę z elementów czy na masywną saunę z litego drewna, zawsze o jej jakości decyduje materiał i jakość wykonania. One stoją za komfortem i trwałością kąpieli. Dzięki solidnym łączeniom na głęboki wpust i pióra, przez lata mogą się Państwo cieszyć swoją własną sauną elementową. Konstrukcja i rzemieślinicza jakość wykonania zapewniają Państwa masywnym saunom z litego drewna wysoką wytrzymałość i odporność na wypaczenia. W skrócie wygląda to tak:

Nasza łatwa w pielęgnacji rama aluminiowa jest bardzo wytrzymała. Obłożona na  zewnątrz  drewnem, które chroni przed poparzeniem oraz stwarza miłe wrażenie dla oka. Zanim zaczęliśmy używać zawiasów firmy KLAFS poddawaliśmy je ciągłym próbom skuteczności w trudnych warunkach 3 milionów cykli otwarcia drzwi z szkła hartowanego z gryfem. Połączenie sufitu i ścian wykonane jest na pióro i wpust. Wieniec dolny sauny sprawia, że ściany i sufit mają optymalną stabilność. Obie te kwestie sprawiają, że cała konstrukcja zapewnia szczelność, bez dodatkowej zabudowy. Przy wysokim i wodoodpornym cokole szczególnie łatwo zadbać o czystość w saunie, tak więc służy jako trwały i odporny element ochrony przed wilgocią, przez długi okres czasu.

Prawidłowe kierowanie ruchem powietrza tworzy optymalny klimat w saunie.

Właściwy obieg powietrza - najlepsza jakość powietrzaBadania naukowe oraz zrelaksowane twarze Twoich gości dowodzą, że zaopatrzenie w świeże powietrze podczas kąpieli w saunie jest absolutnie nieodzowne. Dlatego KLAFS, aby zapewnić wymianę powietrza i właściwe kierowanie jego cyrkulacją przygotował optymalnie zwymiarowany system wentylacyjny. Widzisz więc, jak łatwo poprzez optymalne kierowanie ruchem powietrza zadbać o dobre samopoczucie.

Drukuj