do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Łaźnie parowe i prysznice

Para znajduje uniwersalne zastosowanie. Zapewnia gładkość tkaninom. Nadaje puszystości piance na kawie. Poszukując coraz nowszych zastosowań często zapominamy o tych tradycyjnych. Od dawna bowiem para była wykorzystywana w zabiegach pielęgnacyjnych oraz poprawiających samopoczucie. W najczystszej postaci moc tego medium odsłaniają nasze łaźnie parowe. Ciepłe powietrze przyjemnie otula ciało zapewniając idealne warunki do relaksu i odprężenia. Łaźnia parowa dobroczynnie oddziałuje na organizm. Łagodzi dolegliwości reumatyczne. Przynosi ulgę w schorzeniach dróg oddechowych. Poprawia kondycję i wygląd skóry. Doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, a cały organizm do innych aplikacji z gatunku Wellness.

Dzięki naszej ofercie możliwe jest zainstalowanie łaźni parowej w domu. Osoby, które nie dysponują odpowiednią ilością miejsca, mogą dokonać zakupu prysznicy parowych marki KLAFS. Zapewniają doznania i efekty niemal identyczne jak łaźnie parowej, a przy tym nie zajmują dużej przestrzeni. Ponadto ich cena wypada bardzo korzystnie.

Dlaczego warto korzystać z łaźni parowej?

Jako doświadczony producent nowoczesnych saun, doskonale wiemy, jakie korzyści związane są z użytkowaniem naszych wyrobów.

Jedną z istotnych zalet ich używania jest ogólny stan odprężenia oraz relaksacji. Wpływ na to ma przede wszystkim dobroczynne działanie pary wodnej i ciepła, ale wiemy, że istotne są także wszystkie drobne szczegóły. Właśnie dlatego nasze łaźnie parowe posiadają wyjątkowe wyposażenie, zapewniające pełen komfort podczas kąpieli. Możliwość automatycznego dozowania aromatu, system sterowania TOUCHCONTROL oraz listwy świetlne GWIEŹDZISTE NIEBO to tylko niektóre z udogodnień, jakie instalujemy w naszych łaźniach, aby zapewniać przyjemny odpoczynek podczas korzystania z kąpieli.

Ponadto takie kąpiele dobroczynnie wpływają na kondycję skóry. Powodują dość intensywne przekrwienie i pobudzenie miejscowo przemiany materii. W efekcie korzystanie z łaźni parowej wpływa na uwolnienie organizmu z odpadowych produktów przemiany materii oraz toksyn. Przyczynia się również do wygładzenia cery i zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

Łaźnia parowa stanowi wsparcie w niwelowaniu dolegliwości organizmu, takich jak: problemy reumatyczne, problemy dróg oddechowych, problemy z właściwym krążeniem krwi. Korzystanie z niej działa bowiem przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwskurczowo. Jest to także doskonały sposób na poprawę odporności organizmu. Dzięki ofercie Klafs mogą Państwo stworzyć w domu prawdziwą oazę spokoju i miejsce odprężenia dla ciała i duszy.

Drukuj