do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Łaźnia parowa D12

Pokój dzienny czy miejsce komfortu? My nie czynimy różnicy. Łaźnia parowa ze szkła tworzy płynne przejście pomiędzy strefą Wellness, a obszarem mieszkalnym. Na pierwszy rzut oka spostrzegasz nie kończący się relaks – przy dokładniejszym spojrzeniu inne detale zapraszają do łaźni parowej: jak na przykład siedziska wykonane z drewna teak lub inne indywidualne rozwiązania z kamienia naturalnego lub płytek gresowych.

Ale nie tylko wyglądem nasza łaźnia parowa D12 pasuje perfekcyjnie do Państwa domu: dzięki innowacyjnej budowie modularnej, wielkości kabin oraz ułożenie siedzisk są zmienne. Eleganckie lampy przysufitowe oraz wbudowany prysznic tak harmonijnie dopasowują się do wnętrza jak nasz nowo opracowany system wlotu pary PSI. Zintegrowany pakiet KLAFS GREEN STEAM, dba o to by również w zakresie środowiska mieli Państwo możliwość jego ochrony. Inne atrakcje to opcjonalne, pośrednie oświetlenie ze zmianą kolorów lub nasze gwieździste niebo POLAR. Nie dziwimy się, że nie będziecie Państwo chcieli ukryć tej łaźni parowej.

Drukuj