do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

łaźnia parowa klafs QUADRANO

Dla odprężenia łaźnia parowa to najwyższy stopień tego uczucia - gdy zgadzają się jakość i wykończenie. Dlatego w łaxniach parowych firmy KLAFS można się szczególnie dobrze zrelaksować. Bowiem w naszej łaźni parowej QUADRANO zgadza się wszystko: korpus wykonany z higienicznego, łatwego w pielęgnacji akrylu. Barwy można wybierac w wariantach: biało-czerwonym, całkiem białym, złoto-pełowym albo biało-niebieskim. Drzwi kabiny są wykonane z przezroczystego szkła bezpiecznego, ławki do siedzenia uformowano na ścianach bez spoin, a ich wygodna szerokość zaprasza także do leżenia. W odprężającej, poziomej pozycji można rozkoszować się od stóp do głów tym samym klimatem. Wielostopniowa konstrukcja umożliwia podwyższoną pozycję siedzącą -  konstrukcyjna korzyść, która zapobiega marznięciu stóp wskutek dluższego kontaktu z podłogą.

Z technicznego punktu widzenia, parownik o dostosowanej do wielkości kabiny wydajności zapewnia wyważone wytwarzanie pary. Poprzez system KLAF OPTISTEAM para zostaje równomiernie rozprowadzona w kabinie. Inteligentne sterowanie łaźnią parową ustawia żądany klimat, który jest utrzymywany we wnętrzu kabiny, dzięki jej grubej izolacji cieplnej. Kielich aromatyczny zapewnia właściwe tło zapachowe.

Drukuj