do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

prysznice parowe KLAFS

maksymalna przyjemność na malutkiej przestrzeni

Prysznice parowe KLAFS ogniskują maksymalną przyjemność na bardzo niewielkiej przestrzeni. Także w kwestii materiałów i wzorów nie musisz z niczego rezygnować: czy to w szklanej mozaice, kamionce szlachetnej czy naturalnym kamieniu – Twoje pragnienia mają tu szerokie pole do popisu. Dzięki ekonomicznie zintegrowanej technice otwierają się niespodziewane wymiary i wiele możliwości. Bez różnicy, czy chcesz ochłodzić się po saunie, czy porządnie rozkręcić sobie krążenie.

prysznic parowy Valley

Prysznic parowy VALLEY dopasowuje się indywidualnie do Państwa łazienki i ma wystarczająco dużo miejsca dla dwóch osób. Na życzenie mogą mieć Państwo prysznic parowy VALLEY ze składanym drewnianym siedzeniem, oświetloną niszą oraz RAINMAKER'em.

prysznic parowy Mosaik

wróć naprzód

Z prysznicem parowym MOSAIK kolor Państwa wyobraźni nie zna granic - mają Państwo wpływ na to, jaki kolor powinien mieć. Prysznic parowy MOSAIK z podświetlaną półką i przyrządem sterowniczym do łaźni parowych z ekranem dotykowym.

Drukuj