do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

SAUNA S1 - SAUNA PRZYSZŁOŚCI MARKI KLAFS

ODKRYJCIE PAŃSTWO NOWY WYMIAR ODPRĘŻĘNIA

Radzimy zapomnieć o wszystkim, czego do tej pory dowiedzieliście się o saunie – nie zapominając jednak odprężającego przeżycia. Przedstawiamy nową koncepcję marki KLAFSsauna S1. To pierwsza na świecie sauna, której rozmiar zmienia się po dotknięciu zaledwie jednego przycisku.

               
  Nowoczesny design sterownika KLAFS ML 033     

Złożona S1 ma zaledwie 60 cm głębokości co sprawia, że nie zajmuje więcej miejsca niż tradycyjny mebel. W 20 sekund rozsuwa się do 160 cm oferując wystarczająco dużo przestrzeni, aby doświadczyć odprężającej przyjemności saunowania. Sauna S1 marki KLAFS jest pierwszą sauną, która wpasuje się w każdą wolną przestrzeń bez względu na jej wielkość. S1 wzbogaci nasze życie zarówno swoim pięknem, jak i przemyślanymi rozwiązaniami.

Sauna S1- podwójna leżanka      Sauna S1- podwójna leżanka

Z SAUNĄ S1 CHWILE STANĄ SIĘ JESZCZE PIĘKNIEJSZE

S1 jest sauną o wielu twarzach. Występuje w trzech rozmiarach, oferuje pięć różnych wzorów stylistycznych i cztery odmienne fronty. Dzięki temu najnowszy z produktów KLAFS posiada niebywale harmonijny design. Na życzenie dostępne jest też wyposażenie sauny w okno usytuowane na bocznej ścianie. Pozostaje zatem jedynie podjąć decyzję, który wariant odpowiada Wam najbardziej. 

GDZIE JEST TWOJE ULUBIONE MIEJSCE?
W domu, kamienicy, miejskim lofcie, może w domku letniskowym – zajmująca niewiele miejsca S1 w swoim najmniejszym wydaniu potrzebuje zaledwie 1 m² , aby po naciśnięciu guzika stać się ostoją Wellnessu o powierzchni 2,8 m². Co zadziwiające, największy z modeli w zamkniętej formie wymaga tylko 1,4 m² wolnego miejsca i niecałe 4 m², aby w pełni zaprezentować swoją funkcjonalność. W zasadzie trzeba tylko wybrać miejsce, w którym chce się zażywać  relaksującej kąpieli. Wspaniałe jest to, że wyposażone w S1, zachowa swoją dotychczasową funkcję: pokoju gościnnego, gabinetu, sypialni czy pomieszczenia fitness.


 Sauna S1      Sauna S1 w miejskim lofcie

SERCE SAUNY: PIEC VARIUS Z DRIVE HOME SYSTEM
Piec już od lat uważany jest za serce sauny. Słusznie. Również w saunie S1 stanowi on centralny punkt. Dzięki inteligentnemu systemowi Drive Home System, piec wyjeżdża ze swojej osłony automatycznie z wysunięciem kabiny. Nowoczesny wygląd, wysokiej jakości materiały i innowacyjna koncepcja zabezpieczeń sprawiają, że VARIUS to piec jedyny w swoim rodzaju. Ilość kamieni, jaką może pomieścić, gwarantuje intensywne napary. Dla tych, którzy lubują się w łagodniejszym klimacie piec VARIUS można dodatkowo wyposażyć w SANARIUM®. To uczyni z jednej sauny aż pięć form kąpieli: klasyczną saunę, kąpiel tropikalną, kąpiel w gorącym powietrzu, kąpiel aromatyczną oraz delikatną kąpiel parową. 


       Sauna S1- eMove Technology   

W PARZE Z EKOLOGIĄ
Najnowsze technologie wykorzystane do produkcji sauny S1 pozwalają ograniczyć negatywny wpływ na środowisko. Obie koncepcje zostały zaprojektowane specjalnie dla najnowszego modelu sauny marki KLAFS. Zastosowana w S1 Frame Stability Construction to niezwykle wytrzymała drewniana konstrukcja, do której wykonania zużyto o 2/3 mniej surowca, dzięki czemu jest 40% lżejsza niż tradycyjna sauna. Myśląc o środowisku nie można pominąć kwestii energii. Dzięki modułowi wentylacji SCC (Save Clean Condensat), który dodatkowo osusza i oczyszcza powietrze, sauna S1 wykorzystuje do 30% mniej energii elektrycznej.


      
  

Drukuj