do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

informacje związane z tematem: spa, zdrowia i piękna

Moda na Fitness pojawiła się w latach 80 - tych, 90 - tych. Sauna fińska natomiast była i jest jej ważną częścią. Mimo różnych przemian łaźnia parowa w domu pozostaje najbardziej praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Z dodatkowym rozwiązaniem jakim jest budowa SANARIUM® firmy KLAFS, które pozwala osiągnąć niższe temperatury i wyższą wilgotność, nic nie stoi Państwu już na drodze.

Posiadanie takiego pomieszczenia przynosi wiele korzyści. Nie trzeba wychodzić z domu, aby doświadczyć wyjątkowego odprężenia i w naturalny sposób zadbać o swoje ciało i ducha. Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z tych niezwykłych właściwości gorącego powietrza i zimnej wody zawsze, gdy tylko poczuje się potrzebę szczególnego relaksu.

wróć naprzód

Od wieków gorące kąpiele są dobrodziejstwem dla ciała i duszy. Regularne zażywanie kąpieli w łaźni parowej wzmacnia organizm w walce z czynnikami stresogennymi, dlatego coraz więcej osób decyduje się na posiadanie sauny w domu, zaspokajając tym samym potrzebę czasu. Na następnych stronach znajdziecie Państwo informacje, jak wygląda budowa sauny parowej, a także jak można wykorzystać swoją własną łaźnię fińską i SANARIUM®, bez pomocy ekspertów ds. Wellness.

Drukuj