do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

detoksykacja w saunie

Rozkręcaj swój metabolizm.Regularne korzystanie z sauny to wsparcie dla całego ciała.

Sauna umożliwia usuwanie trucizn oraz ożywia co nie miara.
Oczywiście nie da się tak po prostu wytopić odłożonego zimą tłuszczu, siadając w gorącej kabinie sauny. Ale można porządnie podkręcić przemianę materii, tak aby organizm oczyścił się i uwolnił od toksyn.
   

Skorzystaj z wielu możliwości SANARIUM®.Głodówki i sauna

Możliwość wyboru pomiędzy kąpielą tropikalną, łagodną łaźnią parową, kąpielą aromatyczną lub kąpielą w ciepłym powietrzu sprawia szczególną przyjemność, jeśli na przykład wykorzystujemy czas wielkiego postu rzeczywiście do tego, by pościć, co sprawia, że układ krążenia nie jest tak krzepki, jak zwykle. Są jednak kolejne zalety wyższej wilgotności powietrza. Mianowicie, zimą skóra ulega znacznemu wysuszeniu, a poprzez wyższą wilgotność powietrza w sanarium jest mniej nadwerężana. Skóra jest oczyszczana od wewnątrz jak i zewnątrz, dzięki czemu wykazuje pełną elastyczność.

Rozwiązanie dla tych, którzy w różnorodności znajdują odprężenie.Tak działa SANARIUM z funkcją SaunaPUR®

Tutaj panuje temperatura w przedziale pomiędzy 46 i 80°C, a zatem są niższe niż w klasycznej fińskiej saunie. Mimo to pocimy się dobrze, nieraz nawet dzieje się to wcześniej niż w „normalnej“ saunie, bowiem tutaj, w ramach kompensacji, wilgotność powietrza jest wyższa, kształtując się na poziomie 40-55%. W tym przedziale temperatury i wilgotności każdy może wybrać swój osobisty zakres dobrego samopoczucia – czy to klasyczną saunę, czy raczej SaunaPur, kąpiel tropikalną, delikatną łaźnię parową „Soft”, kąpiel aromatyczną czy też kąpiel w ciepłym powietrzu.

Dalsze informacje na temat SANARIUM® znajdą Państwo tutaj.

Drukuj