do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

dobre wyposażenie na zimę - w saunę, łaźnię parową i inne

Fot. Hotel Traube Tonbach, Baiersbronn

Szczególnie w zimnym i wietrznym okresie zimy ważne jest, aby wzmacniać siły obronne organizmu w walce z grypą i innymi chorobami przeziębieniowymi. Zabezpieczcie Państwo naturalnie swoje zdrowie. Dzięki regularnemu uczęszczaniu do sauny każdy może wzmacniać swój układ immunologiczny oraz trenować układ sercowo-naczyniowy, ciesząc się przy tym szeroką gamą przeżyć Wellness. Chodzenie do sauny zawiera w sobie głęboko oddziałujący czynnik rewitalizacyjny, który długotrwale wspiera efekt ochrony przed przeziębieniami.

SMARTSAUNA: okładzina zewnętrzna z białych paneli, element szklany.Niestety, w naszym nacechowanym nerwowym pośpiechem reżimie dnia nierzadko brak nam czasu, aby udać się do znajdującej się zazwyczaj z dala od domu publicznej sauny, by tam zażyć - zalecanej przez lekarzy - cotygodniowej kąpieli w saunie. Sauna we własnych czterech ścianach stwarza idealne warunki, aby móc robić coś dobrego dla siebie.Badania naukowe przeprowadzone w klinice Charité wykazały: przebywanie w SANARIUM® wzmacnia układ odpornościowy. Stałe kąpiele w sanarium stymulują przebieg reakcji immunologicznych w układzie naczyniowym.  Wszystkie te korzyści mogą Państwo mieć we własnych czterech ścianach bowiem dla każdego, kto już posiada saunę, Klafs oferuje też możliwość doposażenia w postaci SANARIUM z SaunaPur®.

Zmiana pomiędzy gorącem i zimnem jest dobrym treningiem dla naczyń krwionośnych.Klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia leży w oscylowaniu temperatury pomiędzy gorącą i zimną. Gorąco panujące w saunie pobudza wegetatywny układ nerwowy, a w strefie schładzania następuje zwężanie się naczyń krwionośnych w organizmie dzięki zastosowaniu zimnej wody: To znakomity trening dla układu naczyniowego, wzmagający ukrwienie zarówno naczyń krwionośnych, jak i muskulatury.

Drukuj