do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Budowa sauny fińskiej lub łaźni parowej w domu

Na niniejszej stronie pokażemy Państwu stylowe, ale zarazem nietypowe przykłady planowania zabudowy domowego SPA oraz niektóre realizacje. Zanurzcie się Państwo we własnych marzeniach i pozwólcie się zainspirować. Życzymy Państwu wiele przyjemności.

Łaźnia parowa D12 & sauna LOUNGE Q.

Ta nowocześnie wyposażona strefa odpoczynku znajduje się na 25m2 w pobliżu prywatnego basenu. Szklany front budowanej sauny fińskiej LOUNGE Q z SANARIUM® został dopasowany do sąsiedniej łaźni parowej D12. Została wyposażona w pośrednie oświetlenie SUNSET i panel sterowania TOUCHCONTROL. Ta łaźnia parowa posiada elegancki prysznic, szklane panele w kolorze zielonym, siedziska pokryte kamieniem BIANCO. Zintegrowany pakiet KLAFS GREEN STEAM ponadto gwarantuje, że możecie być Państwo spokojni także w dziedzinie ochrony środowiska.

do początku strony

Wanna masująca SANOSPA, łaźnia parowa HOMBRE i sauna PREMIUM. Architektura budynku, w którym znajduje się łaźnia, jest nowoczesna, a cały dom wyposażony w precyzyjnie przemyślane detale. W tym samym stylu musiał zostać zachowany obszar SPA. Wanna masująca SANOSPA, sauna PREMIUM i łaźnia parowa HOMBRE znalazły tu swoje miejsce. Szklane drzwi sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe. W tej prywatnej oazie SPA znajduje się również przestronny prysznic służący do ochłody przed i po kąpieli, dzięki czemu można pozwolić sobie na stosowanie zabiegu sauny fińskiej.

do początku strony

Sauna LOUNGE, wanna masująca SANOSPA, prysznic i strefa relaksu. Miejsce dawnego, prywatnego basenu, zastąpiono 64m2 odnowy biologicznej z sauną fińską LOUNGE, wanną masującą SANOSPA, prysznicem oraz strefą domowego odpoczynku z SAUNALOUNGERN. Okładzina zewnętrzna zbudowana z paneli z jodły kanadyjskiej Hemlock. Szklany front bez ramy nadaje wnętrzu szczególnie eleganckiego charakteru. Piec podławkowy BONATHERM chroni dzieci przez oparzeniem. Obszar prysznica wyłożony został mozaiką. Wanna masująca SANOSPA posiada różne formy masażu, automatyczny cykl mycia oraz dezynfekcji.

do początku strony

Sauna LOUNGE i łaźnia parowa HOMBRE. Obszar domowego SPA z mechanizmem LOUNGE 300 x 360 cm, z dużym, narożnym frontem szklanym. Wyposażona jest ona w piec podławkowy BONATHERM z SANARIUM® oraz panel sterowania TOUCHCONTROL. Z tyłu znajduje się dostęp do łaźni parowej HOMBRE. Po gorącej kąpieli można zrelaksować się na leżakach SAUNALOUNGERN.

do początku strony

Sauna LOUNGE z dużym elementem szklanym. Państwa marzenie na temat domowego SPA nie musi pozostać tylko marzeniem. W tym niezwykłym domu wybudowany został specjalny podest, znajdujący się częściowo nad basenem. Sauna LOUNGE posiada duży element szklany 190 x 210 cm. Natomiast białe lakierowane panele pasują do wnętrza.

do początku strony

Sauna PREMIUM z dopasowanym do wysokości pomieszczenia szklanym frontem. W tej 28 m² łazience widzą Państwo saunę PREMIUM (240 cm x 280 cm) z dopasowanym do wysokości pomieszczenia szklanym frontem. Domowa łaźnia parowa wyłożona jest deskami SOFTLINE z choiny kanadyjskiej Hemlock. Tylna ściana pokryta jest częściowo kamieniem naturalnym. Posiada pośrednie oświetlenie oparć SUNSET, piec PLURIS. W pomieszczeniu wbudowany jest również prysznic, który świetnie nadaje się do ochłody po zażyciu cieplnej kąpieli. Połączenie wysokiej temperatury i zimnej wody pozwalają na wykonywanie fińskiej metody odprężenia organizmu.

do początku strony

Sauna PREMIUM z graniczącym prysznicemW tym przypadku widzą Państwo piwnicę przebudowaną na prywatną oazę SPA. Sauna PREMIUM (220 x 260 cm) posiada szklane drzwi, szklany element oraz okładzinę wewnętrzną w deskach SOFTLINE z choiny kanadyjskiej Hemlock, które idealnie pasują do pomieszczenia. Obszar prysznica graniczy bezpośrednio z sauną.

do początku strony

Sauna PREMIUM, prysznic parowy VALLEY i wanna wirowa TRIGONO.Strych jest idealnym miejscem na SPA. Sauna KLAFS PREMIUM, prysznic parowy VALLEY z Rainmaker'em i zintegrowaną podgrzewana ławką, jak również wanna wirowa TRIGONO – pasują do nowowczesnego wyposażenia. Sauna zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz wykończona jest w  deskach SOFTLINE z jodly kanadyjskiej Hemlock, na zewnątrz lakierowana na biało. Piec MAJUS zapewnia optymalny klimat w saunie. Natomiast szklane drzwi i szklany element umożliwiają osobie zażywającej kąpieli w saunie obserwację.

do początku strony

Sauna PURE (230 x 250 cm) została zintegrowana bezpośrednio z obiektem mieszkalnym. Szczególną cechą jest szklany narożnik bez ramy.  Sauna wyposażona jest w TOUCHCONTROL, GWIEŹDZISTE NIEBO POLAR, jak również pośrednie oświetlenie SUNSET.

do początku strony

Sauna PROFI z wanną wirową oraz prysznicem.Ten prywatny obszar SPA wyposażony jest w saunę PROFI, wannę wirową oraz prysznic. Sauna posiada piec MAJUS, GWIEŹDZISTE NIEBO POLAR i pośrednie oświetlenie oparć SUNSET. Szklany front bez ramy z przeszklonym narożnikiem, optycznie powiększa pomieszczenie, wygląda jasno i przyjemnie. Po kąpieli w saunie można doznać ochłody w graniczącym bezpośrednio z sauną, wyłożonym mozaiką, prysznicu.

do początku strony

Sauna PREMIUMTa 18 m² łazienka wyposażona jest w saunę PREMIUM (190 cm x 230 cm). Sauna zamontowana została pod spadem dachu, w którym dodatkowo znajduje się okno.

do początku strony

Sauna LOUNGEW tej 16 m² łazience widzą Państwo saunę LOUNGE Q (180 cm x 200 cm) z zintegrowanym szklanym frontem. Sauna wyróżnia się okładziną wewnętrzną z ułożonych horyzontalnie paneli z jodły kanadyjskiej Hemlock. Ciemna okładzina zewnętrzna z paneli wenge dodaje pomieszczeniu jeszcze większego wrażenia luksusu. Sauna posiada pośrednie oświetlenie oparć SUNSET. Obok sauny zintegrowany został prysznic.

do początku strony

Drukuj