do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

InfraPLUS

Sauny infrared

Najlepszą receptą na zmęczenie, napięcie, ból, może okazać się odrobina ciepła. Nagrzewanie pleców oraz innych partii ciała było metodą stosowaną od dawien dla zniwelowania dolegliwości i podniesienia komfortu. Podobne efekty zapewniają sauny na podczerwień. Łączą funkcjonalność tradycyjnych rozwiązań z nowoczesną technologią. Podczas gdy sauna oddziałuje na całe ciało i aktywuje przy tym przemianę materii, wprawia w dobry rytm serce i układ krążenia oraz wzmacnia system odpornościowy, promienie podczerwone działają w sposób precyzyjny, w szczególności intensywnie na partię pleców. InfraPLUS to przynoszące ulgę urozmaicenie sauny i SANARIUM®. To także wyjątkowo sensowne uzupełnienie, ponieważ nie jest do tego potrzebna dodatkowo żadna kabina. Sauny infrared zapewniają użytkownikom szereg dodatkowych korzyści, które wzbogacają tradycyjne rozwiązanie o dobroczynny wpływ na organizm podczerwieni. Producent KLAFS pierwszy raz zastosował w swoich konstrukcjach technikę ogrzewania na podczerwień SensoCare firmy Physiotherm. Jest ona umieszczona w obszarze pleców nowego fotela, który harmonijnie integruje się z designem sauny infrared. Atrakcyjność rozwiązania wynika także z korzystnej ceny.

• Wystarczy tylko pochylić oparcie i relaksować się ciepłem
• Kilkustopniowa regulacja oparcia

  • Sauna na podczerwień InfraPLUSWystarczy tylko pochylić oparcie i relaksować się ciepłem
  • InfraPLUSKilkustopniowa regulacja oparcia

Infraplus - Leżanka staje się siedziskiem

Dobre samopoczucie to kwestia nastawienia. Nasza sauna na podczerwień pozwala na nastawienie jednego z trzech poziomów: lekki, średni lub intensywny. Gdy tylko Państwo usiądziecie, nastąpi uruchomienie programu. Szczególna skuteczność oddziaływania promieni podczerwonych na organizm wiąże się ze stałym monitorowaniem temperatury skóry. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w saunie infrared czterech czujników SensoCare, które umożliwiają dostosowanie intensywności promieniowanie do aktualnych parametrów ciała. Następuje to w pełni automatycznie. Dzięki komfortowemu nagrzewaniu przez piec wnętrze kabiny można szybko nagrzewać do temperatury pomiędzy 27 °C a 35 °C także w przypadku chwilowych zastosowań podczerwieni.

Wygodne siedzenie, także przy głębokich ławkach, zapewnia możliwość wielostopniowego przestawiania oparcia do przodu. Jeśli program nie jest włączony, można cieszyć się z wygodnej pozycji siedzenia. Opatentowany niskotemperaturowy promiennik ceramiczny jest tak wysokiej jakości, że dajemy na niego dożywotnią gwarancję. Spełnia on też wytyczne stowarzyszenia RAL Stowarzyszenie Jakości Kabin na Podczerwień. Możliwość osiągnięcia tego szczególnie wysokiego poziomu relaksu jest dostępna w bardzo korzystnej cenie. W ten sposób można się w pełni odprężyć.

• Sanarium® jako dodatkowe wyposażenie Państwa sauny
• Nasze modele saun
• Nasze modele designerskich saun

  • Sensor InfraPLUSSensoCare: technika podczerwieni od firmy Physiotherm,  stały pomiar temperatury skóry
  • InfraPLUSSensoCare: Intensywność ciepła jest autmatycznie regulowana
Drukuj