do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Sauny ogrodowe

Popularną formą Wellnessu staje się korzystanie z sauny. Uchodzi także za najbardziej naturalną i wyjątkową odprężającą. Pozwala nawiązać więź z naturą i rozkoszować się jej dobroczynnym wpływem na ludzki organizm. Wrażenie pierwotnego związku z przyrodą potęgują sauny ogrodowe, w szczególności usytuowane w otoczeniu zieleni. Przyjmują postać charakterystycznego domku drewnianego, który oferuje więcej niż pielęgnację zdrowia. Zapewnia możliwość pełnego odprężenia oraz doskonałego relaksu, a to wszystko w otoczeniu zmieniających się pór roku.

Atrakcyjny cennik, dostosowane do potrzeb sauny ogrodowe oraz indywidualne podejście stanowią istotne atuty naszej oferty. Jedyne, co muszą Państwo zrobić, to podjąć decyzję, w którym miejscu stanie konstrukcja. Resztą zajmują się nasi eksperci, którzy doradzą w zakresie wielkości obiektu oraz jego wyposażenia. Nasi doradcy techniczno-handlowi udzielą szczegółowych wyjaśnień oraz objaśnią możliwości każdego proponowanego modelu. Z chęcią przedstawią także cennik budowy z uwzględnieniem poszczególnych komponentów.

  •  
  •  
  •  

Dzięki wysokiej jakości obróbki, nasze sauny ogrodowe oprą się każdej pogodzie, oferując tym samym odprężenie o każdej porze. Wystarczy rozmowa z naszym doradcą techniczno-handlowym, który pokaże Państwu wszystkie możliwości sauny zewnętrznej.

Projekt sauny ogrodowej TALO odzwierciedla zamiłowanie w kształtach prostych i niezwykle nowoczesnych. Producent Klafs połączył w nim piękno naturalnego drewna (modrzew syberyjski) oraz linie i rozwiązania wpisujące go w najlepsze nurty współczesności. Wybierając naszą ofertę warto pamiętać, iż sauny ogrodowe Klafs to przede wszystkim spełnienie Państwa oczekiwań. Dlatego też w projekcie TALO istnieje bardzo duża ilość wariantów obejmujących znaczne zmiany jak np. wybór różnych okładzin, stworzenie tarasu, zadaszenia, ale także drobniejsze, ale równie istotne modyfikacje jak przycięcia narożników na ukos. Dobór poszczególnych komponentów determinuje ostateczny koszt przedsięwzięcia. Proponujemy zapoznanie się z cennikiem.

Drukuj