do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

KLAFS Designsaunen

profilaktyka zdrowia nie powinna byc luksusem. może jednak tak wyglądać: kreacje saunowe klafs.

Pójście do sauny daje poczucie obcowania z dziewiczością nordyckiej przyrody, a także przytulności. Lecz i pełnej artyzmu nowoczesności zabraknąć tu nie musi. Nasze kreacje saunowe zawdzięczają swoją znakomitą aranżację ideom projektantów z kręgu Heinricha Hensslera i Martina Schultheissa, którzy za tworzone przez siebie projekty zgromadzili wiele wyróżnień. No i oczywiście okoliczności, że wybierając saunę możesz oczekiwać nie tylko najwyższej jakości, lecz również stylowego wyglądu.

Designsauna PROTEO

PROTEO niezmiennie przypomina, jak piękne może być pójście do sauny. Dzięki szklanym drzwiom i dużemu oknu już z zewnątrz domyślisz się, jaka przyjemność czeka Cię we wnętrzu, np. urządzony w naturalnym kamieniu kącik z dużym piecem MAJUS albo też ekstraszerokie ławy, jednolite aż do oparć pod plecy. Dzięki temu oraz klarownej mowie kształtów, znalazła się na kartach różnych publikacji traktujących o wzorach użytkowych. Twój kreatywny przyczynek polega na tym, że dokonasz wyboru spośród wielu dostępnych okładzin zewnętrznych.

designsauna SHAPE

Sauna inna niż pozostałe: jako kompletne połączenie sportowego i nowoczesnego designu oraz wysokiej jakości komfortu, sauna SHAPE na pierwszy rzut oka przekonuje każdym swoim szczegółem. Jej wyjątkowy charakter podkreśla zewnętrzna okładzina panelowa, która w niezwykły sposób pieści zmysł dotyku. Przechodzący przez narożnik szklany front z nadrukiem sitowym i pionowy uchwyt drzwi, uzupełniają szlachetny wygląd. Design jest kontynuowany także wewnątrz sauny. Okładzina wewnętrzna i leżanki wykonane z jodły kanadyjskiej hemlock zapewniają jedyną w swoim rodzaju atmosferę odprężenia. Dla wszytskich, którzy szukają własnych sposobów na odprężenie.

designsauna VENTANO

Szczególnym wyróżnikiem kreacji VENTANO jest jej prosta elegancja. Okładzina zewnętrzna wykonana z amerykańskiego orzecha oraz wysunięty obszar drzwi z przeszklonym narożnikiwm podkreślają powściągliwy design. Dzięki panelom z jodły Hemlock na ścianach i suficie, także we wnętrzu panuje odpowiednia klarowność form, co szczególnie uwypukla też zalety pieca MAJUS. Także szerokie, ergonomicznie ukształtowane ławy sauny LOUNGE kuszą, by się
na nich rozkosznie wyciągnąć.

designsauna CHALET

Stylowe i przytulnie. Dzięki nowoczesnej interpretacji stylu chalet możliwa jest idealna równowaga pomiędzy tradycją, a nowoczesnością. Pierwsze odniesienie do alpejskiego uroku uwidacznia się już w materiale. Jasne drewno limby wspaniale kontrastuje z dużymi powierzchniami i wyrazistymi liniami. Obniżony dach i elementy ozdobne ścian stanowią tradycyjne akcenty, podczas gdy leżanki emanują czystą elegancją tworząc w ten sposób wyważony obraz idealnej sauny.

designsauna CHARISMA

Wszystkie oferowane przez nas kreacje saunowe harmonijne wpisują się w pomieszczenie. W przypadku kreacji CHARISMA, której ilustracja znajduje się też powyżej, poszliśmy jeszcze o jeden krok dalej, integrując jednocześnie obszar prysznicowy. Nie zajmując nadmiernie wiele miejsca, stanowi ona wielkie wzbogacenie dla swojego otoczenia. Przy doborze okładziny zewnętrznej możesz wybrać spośród różnych fornirów, ujawniając przy tym swój najbardziej indywidualny gust.

Drukuj