do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

KLAFS GREEN SAUNA

dla dobra człowieka i środowiska

Jedno z centralnych wyzwań naszej doby brzmi: jedynie delikatne obcowanie z istniejącymi zasobami jest gwarantem przyszłości.
Co zaś tyczy się dziedziny Wellness, stanowiącej mega-trend w skali całego społeczeństwa, to ekspertom udało się znaleźć inteligentne rozwiązania służące poprawie warunków życia na świecie, umożliwiające ponad 40-procentową oszczędność zużycia energii. Jako światowy lider w produkcji saun mamy przyjemność zaprezentować pakiet GREEN SAUNA stanowiący efektywną formę zarządzania energią w przemyśle budowy saun.

Pakiet GREEN SAUNA pozwala miłośnikom sauny bez trudu realizować ambicje także w zakresie ekologii. Mający zastosowanie w niemal wszystkich modelach klasycznych saun firmy KLAFS pakiet GREEN SAUNA sprawia, że osoby ceniące sobie Wellness mogą, korzystając z dobrodziejstw sauny, zadbać nie tylko o optymalny relaks dla ciała, lecz także o odciążenie środowiska naturalnego oraz własnego portfela.Proste dotknięcie szklanego przycisku wystarczy, aby aktywować funkcje SAUNY GREEN: Jednakową dawkę ciepła przy znacznie mniejszej ilości doprowadzanej energii umożliwia elektryczna klapa zamykająca, która wraz z dwuściankowym sufitem termostatycznym Eco Plus zapewnia utrzymanie ciepła w kabinie sauny przez bardzo długi czas, a wszystkie źródła zużycia energii takie, jak światło w saunie jak również elementy wyposażenia, np. urządzenia akustyczne, barwne światło czy obiekty świetlne działają tylko i wyłącznie podczas przebywania w kabinie. W ten sposób, pakiet GREEN SAUNA redukuje zapotrzebowanie energii o ponad 40%.

Traktujemy poważnie odpowiedzialność, która na nas spoczywa, przywiązując już od lat szczególną wagę do ekonomicznego wykorzystania zasobów. Przykładem niechaj posłużą nasze panele fornirowe z naturalnego drewna, które jako pierwszy rodzaj drewna stosowanego do konstrukcji saun uzyskały certyfikat jakości ECO Instytutu Techniki Drzewnej w Dreźnie. Pakiet GREEN SAUNA przyczynia się do jeszcze większej zgodności wymogów intensywnego, prozdrowotnego stylu życia z pozytywnymi wartościami naszej epoki.

Drukuj