do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Nowa SAUNA Firmy KLAFS

schlebia wszystkim zmysłom 

również zmysłowi stylu

Odprężenie to rzecz cenna. A zatem i miejsce odprężenia takim być może. Specjalnie zaprojektowana sauna BIORHYTHM PRIVATE EDITION jest czymś zupełnie wyjątkowym nie tylko z racji ekstrawaganckiego wyglądu, lecz także z uwagi na swój limitowany asortyment.

Organiczne kształty i delikatne, płynne przejścia schlebiają Twojemu ciału, a okalające lamelki – Twoim oczom. Wewnątrz sauny BIORHYTHM PRIVATE EDITION czekają na Ciebie dwie ławy dostosowane do kształtów ciała, którym lamelkowa optyka nadaje luksusowego wyglądu, a i w dotyku takie są.

Całe wnętrze sauny jest niczym wyfrezowane z jednego bloku, a wewnętrzna architektura inscenizuje materiał, kształt i światło jako całościową koncepcję. Doskonałe dostosowanie do ciała człowieka. I do Twojej potrzeby pełnego relaksu.

Projektant Nik Schweiger, założyciel firmy 3deluxe Biorhythm, od 2005 r. całkowicie oddaje się kredo brzmiącemu „Biorhythm – Modern Recreation", będącemu wyrazem holistycznego podejścia do człowieka i jego sposobu postrzegania, za co organizacja AIT uhonorowała go niedawno tytułem najlepszego w 2009 r. architekta wnętrz w Niemczech.

Drukuj