do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

sauna LOUNGE Q

Przebojowa sauna, która zasłużenie skupia całą uwagę:
wewnętrzne wykończenie LOUNGE Q, z przechodzącymi poprzecznie przez całą długość panelami jodłowymi, nadają wnętrzu szczególnie szlachetnego charakteru – a Państwu podczas kąpieli w saunie gwarantują przyjemne doznania. Pozostaje tylko jeszcze jedna rzecz, która może uczynić LOUNGE jeszcze bardziej nastrojową: Państwa własne cztery ściany. Rozumiemy to dosłownie, ponieważ na życzenie absolutnie indywidualnie zintegrujemy tę saunę do warunków pomieszczenia Państwa mieszkania. Prezentowany wariant ze szklanym frontem oparty został na istniejącej ścianie z kamienia naturalnego i w ten sposób harmonijnie wkomponowuje się w otoczenie.

Każdy dom jest inny. Dlatego dostosowujemy LOUNGE Q indywidualnie do układu przestrzennego w Twoim domu. Przedstawiony powyżej wariant z frontem szklanym został zintegrowany z istniejącą ścianą z kamienia naturalnego, dzięki czemu wpisuje się on doskonale w otoczenie. Obojętnie, w jakim stylu są urządzone Twoje cztery ściany – sauna LOUNGE Q z całą pewnością roztoczy piękny nastrój.

Wewnątrz sauna LOUNGE Q wyróżnia się przede wszystkim nowymi horyzontalnymi panelami z jodły kanadyjskiej, które biegną całym bokiem i wraz z GWIEŹDZISTYM NIEBEM POLARNYM oraz naszym oświetleniem SUNSET zadowolą Państwa gusty.

Zamówienie katalogu    Nasze wystawy   Kontakt do nas  

Drukuj