do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

KLAFS Sauna HOME

wejście w świat saun nie może być doskonalsze: sauna home

Swoją stabilną konstrukcją i harmonijnym zaprojektowaniem ściąga na siebie wszystkie spojrzenia, będąc przy tym jedną z najkorzystniejszych na rynku saun opatrzonych atestem instytutu RAL. Poza wysoką jakością, urzeka pierwszorzędnym wyposażeniem standardowym oraz szeroką gamą akcesoriów, których montażu osoby posiadające zdolności manualne mogą też podjąć się same. 

Jeśli dobrze rozejrzeć się we wnętrzu sauny HOME, jako pierwsza rzuca się w oczy wysokogatunkowa okładzina, w całości utrzymana w skandynawskim świerku, a na życzenie dostępna też z drewna jodły Hemlock – wszystko po to, aby stworzyć szczególnie przyjemny klimat kąpieli. Ergonomicznie uformowane oparcia pod plecy, zaokrąglone listwy oraz lampa saunowa LUMA schlebiają oku. Szerokie powierzchnie do leżenia i zagłówki już na pierwszy rzut oka obiecują komfort.

Tego, że opatrzony atestem VDE piec saunowy PLURIS wyposażony w osłony z litego drewna dysponuje szczególnie dużym wypełnieniem kamieniami nie widać, ale daje się to odczuć. Bardzo prosto elektronicznie regulowany za pomocą przyrządu sterowniczego 18028, zawsze gwarantuje optymalny klimat w saunie. Jeszcze przyjemniej może być tylko wtedy, gdy sprawisz sobie dodatkowe wyposażenie w postaci Sanarium z funkcją Sauna Pur® albo piec SOFTCLIMA.

Drukuj