do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

KLAFS SAUNA LOUNGE

Model który kosztował nas wiele potu: sauna lounge

Aby zbudować saunę, która sprosta najwyższym aspiracjom, w przypadku sauny LOUNGE szczególny nacisk położyliśmy na jak najwyższą jakość aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej. Dzięki udanemu połączeniu elegancji i rozsądku, powstała sauna, która ma pokazać Państwu, jak piękne może być pocenie. Aby jednak sprawić, że LOUNGE będzie czymś nieporównywalnym, zachęcamy Państwa do sięgnięcia – zgodnie z własnym gustem – do niektórych z licznych przydatnych dodatków. Na przykład, mogą Państwo doposażyć tę kabinę między innymi w SANARIUM z SaunaPur® albo w przyrząd sterowniczy TOUCHCONTROL.

KLAFS Sauna LOUNGE okładzina wewnętrzna jodła kanadyjska Hemlock-panele.
KLAFS Sauna LOUNGE z dużym szklanym frontem.Sauna LOUNGE z piecem podławkowym BONATHERM VS.
Aby uczynić pójście do sauny LOUNGE niezapomnianym przeżyciem dla każdego, włożyliśmy w nią cały nasz rzemieślniczy kunszt, tworząc na przykład innowacyjne ławy, oferujące szczególnie wiele miejsca także na średniej płaszczyźnie. Ergonomiczny kształt sprawia, że ławy te są niezwykle wygodne. Ponadto istnieje szeroki wachlarz dodatkowych elementów wyposażenia, jak np. oświetlenie za oparciami pod plecy, niczym czarodziejską różdżką wprowadzające do kabiny nowy nastrój.

 

Przy tworzeniu zewnętrznej aranżacji sauny LOUNGE potrzebne będzie Twoje zaangażowanie. Dokonaj wyboru spośród różnych drzwi i okien i zaaranżuj według własnego gustu sięgającą do wysokości pomieszczenia okładzinę zewnętrzną: jednolite panele z jodły Hemlock albo klasyczne odeskowanie drewniane, świerk naturalny albo lazurowany na biało, kompletnie w ciemnym drewnie Wenge albo cała w bieli, ze szklanymi diagonalnymi frontami i bez ram – wiele jest możliwych decyzji. 

Wewnątrz decydować nie musisz: tu dominują klarowne kształty, prosta elegancja i perfekcyjna obróbka. Inspirowane filozofią Zen wnętrze z wieloma interesującymi innowacjami: ławami, które sprawiają wrażenie, jak gdyby unosiły się w powietrzu, oparciami pod plecy, przyciętymi w narożniku na skos. Awangardowe zagłówki, składające się z jednego kawałka drewna kształtowego. Zrównoważona atmosferę wspiera komfort nowoczesnej techniki.

Drukuj