do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

KLAFS Sauna PURE

Relaks dla Twoich oczu Oraz pozostałych 600 mięśni Twojego ciała

Dopiero niedawno zaprezentowana, a już nagrodzona: nowa sauna PURE firmy KLAFS została wyróżniona nagrodą iF product design award 2010, dzięki czemu ustanawia standardy form i precyzji, urzekając maksimum ciągłości materiału oraz jakości. Specjalne jury w międzynarodowej obsadzie nagrodziło opracowaną konsekwentnie według nowego projektu saunę lidera światowych rynków wśród około 2500 produktów prezentowanych w atmosferze fachowej, międzynarodowej konkurencji w kategorii „Łazienki i Wellness“.

Ułożenie leżanek PURE z oświetleniem SUNSET i kolorowym światłem z systemem LIFTLIGHT.
Nasza nowa sauna PURE wygląda równie pięknie, jaka jest w dotyku. Niezwykle elegancko prezentuje się w naszej nowej okładzinie zewnętrznej pokrytej białym wysokopołyskowym lakierem, harmonijnie wpisując się we wnętrze każdego stylowo urządzonego domu. Duże przeszklenia w narożnikach zapewniają piękne i ciekawe widoki, gdy spoglądamy zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ściany oraz ławy są wykonane całkowicie z jodły kanadyjskiej – nic więc dziwnego, że już przy samym ich oglądaniu zaznasz przyjemnego uczucia.

Okładzina wewnętrzna z drążków z jodły kanadyjskiej Hemlock.Oczekiwania, jaki budzi jej wygląd zewnętrzny, w jej wnętrzu jeszcze się wzmogą dzięki niebezpośredniemu oświetleniu SUNSET i ożywczemu BARWNEMU ŚWIATŁU, które dzięki zastosowaniu technologii LIFTLIGHTS ma nawet ujędrniające działanie na skórę. Wnętrze sauny PURE urzeka nie tylko oświetleniem, lecz przede wszystkim misternymi, poddanymi precyzyjnej obróbce drążkami z wysokogatunkowej choiny Hemlock, które sprawią, że każda wizyta w saunie będzie nader pięknym przeżyciem.

Drukuj