do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Państwa indywidualna Sauna...

na początku powstaje z papieru, pod koniec z czystej satysfakcji

Na początku Państwa sauna wykonana jest z papieru. Pod koniec z czystej satysfakcji. Bowiem najbardziej ulubionymi szablonami naszych ekspertów są małe czworokątne plansze, na których powstają osobiste, wymarzone sauny. Od sklepionej piwnicy po poddasze - wszędzie znajdzie się miejsce na saunę, jeśli ma się oczywiście odpowiednie rozwiązanie. A to proponują nasze różnorodne modele serii PREMIUM, LOUNGE, LOUNGE Q, PURE i EMPIRE. Ale również taka sauna jaK CHARISMA daje się praktycznie wszędzie zabudować. To zapewnia nieograniczone możliwości cieszenia się sauną i Państwa zadowolony uśmiech.

O ile skosy dachu czynią pomieszczenie przytulnym, o tyle komplikują one zabudowę sauny. We wszystkich innych, skomplikowanych sytuacjach montażowych, czy to chodzi o skośne ściany, czy o wielokątne wykusze, nie widzimy niczego innego, jak tylko mile widziane wyzwanie. I tak powstają z rąk naszych doświadczonych ekspertów nadzwyczajne, optymalnie zintegrowane z otoczeniem, niepowtarzalne egzemlarze. Dzięki takim indywidualnym unikatom kąpiel w saunie staje się również w przypadku trudnej sytuacji montażowej szczególną przyjemnością. Sauna PREMIUM na ścietym poddaszu z przeszklonym frontem.

Bardziej nie można sie odprężyć: wystarczy tylko rozejrzeć się dookoła, a często ma się wrażenie, że każdy potrzebuje nieco więcej odprężenia. Ten, kto życzy sobie w tym celu sauny, jest na dobrej drodze. Jeśli myślicie, że nie macie wystarczająco miejsca na realizację tego marzenia, to jesteście w błędzie. Jak może wyglądać wcielenie w życie takiego życzenia, możecie zobaczyć na przykładzie naszych doskonałych saun na miarę. Gdyż, jeśli ktoś taki, jak nasi eksperci, od wielu lat zajmuje się planowaniem, to również w przypadku braku wolnego miejsca i nieregularnych pomieszczeń znajdzie skrojone na miarę rozwiązanie.

wróć naprzód

Drukuj