do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Smartsauna to sauna, która nie potrzebuje  żadnych ścian

Co się tyczy rozmiarów, SMARTSAUNA® jest najmniejszą z oferowanych przez nas kabin, lecz swoją zgodnością z duchem czasu dowodzi wielkości. Dzięki prostocie montażu we własnym zakresie, zamontowanemu wyposażeniu technicznemu oraz – w saunach o wielkości do 2 x 1,4 m – wygodnemu przyłączeniu do gniazda, można ją w każdym pomieszczeniu ustawić w dwie-trzy godziny, a w razie przeprowadzki – równie łatwo zapakować i zabrać ze sobą. Jest to rozwiazanie dla wszystkich, którzy preferują oszczedność na wysokim poziomie, nie zamierzając rezygnować z doskonałej obróbki, szykownych ksztaltów i ambitnej techniki.

SMARTSAUNA® przekonuje atrakcyjnością okładziny swojego wnętrza, zarówno w przypadku kabiny ze skandynawskiego świerku, jak i kabiny na podczerwień zbudowanej z jasnej osiny. Przekonuje i tym, że jej techniczne wyposażenie daje Ci możliwość wyboru pomiędzy klasyczną sauną, łagodnym głębokim ciepłem podczerwieni albo jednym i drugim razem.

Na życzenie jest nawet PIEC SOFTCLIMA umożliwiający różne formy kąpieli. Tym samym możesz też skorzystać z zalet innowacyjnego systemu INFRACLIMA, będącego połączeniem techniki podczerwieni z funkcją tworzenia pary, które oferuje jedynie KLAFS. Przy tak wielu możliwościach, już sam wybór przyprawi Cię o porządne poty.

wróć naprzód

Drukuj