do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

systemy sterowania

Fińskie pra-sauny dawały, co prawda, pożądane urozmaicenie w zimnej codzienności, jednak dokładnie rzecz biorąc – tylko dwie możliwości regulacji: ogień włączony lub ogień wyłączony – resztą zajmowała się natura. Natomiast przyrządy sterownicze do saun KLAFS kryją w sobie mnóstwo najnowocześniejszej techniki. Mikroprocesory, łączenie przekaźników z kontrolą faz oraz system diagnostyczny zapewniają więcej komfortu, większą trwałość i bezpieczeństwo.

Touchcontrol

TOUCHCONTROL, eloksalowany aluminium

TOUCHCONTROL, eloksalowany w kolorze czarnym

Elegancki panel sterowania TOUCHCONTROL wprowadza najwyższy możliwy komfor t do świata wellness: po raz pierwszy można za jednym dotknięciem uruchomić wykoncypowane przez ekspertów w dziedzinie sauny programy dobrego samopoczucia. Przy tym nie tylko ustawia się odpowiednią temperaturę lecz także uaktywnia się odpowiednie wyposażenie specjalne: dla programu po pracy odprężające kolorowe oświetlenie FARBLICHT w odcieniach błękitu, dla programu kosmetycznego otwierająca pory skóry funkcja SANARIUM® z bogatą ilością pary i wygładzającym skórę światłem podczerwonym. Łącznie jest do wyboru 12 stałych programów, wszystkie z uwagami na temat przebiegu i działania leczniczego. Można też ułożyć do 10 indywidualnych programów – całkiem według chęci i nastroju. Jednak panel sterowania TOUCHCONTROL zawiera jeszcze więcej innowacji: szykowne, ekstrapłaskie wzornictwo, prostą obsługę, zabezpieczenie hasłem, ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i odporności na zadrapania, solidna obudowa aluminiowa, możliwość podłączenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem, interfejs serwisowy, gniazdo Line In dla odtwarzacza MP3 – aby poznać wszystkie te nowości, najlepiej odwiedzić jedno z naszych centrów wystawowych. Tam można z bliska poznać panel sterowania TOUCHCONTROL: dreszczyk wywołany dotykaniem i odkrywaniem, łatwość posługiwania się złożonymi systemami, a przez to jeszcze większy apetyt na pierwsze wejście do własnego świata wellness.

 

systemy sterowania

Dzięki dużemu ekranowi dotykowemu i intuicyjnemu panelowi obsługi, mimo wyrafinowanej elektroniki, obsługa systemów sterowania 18029 i 18033 jest dziecinnie prosta, a doskonała temperatura kąpieli wyraźnie czytelna. Niektóre z inteligentnych aparatur dysponują programami indywidualnymi i wieloma standardowymi do trybu sauny i SANARIUM®. Automatyczne powtarzanie programów zapewnia utrzymanie ostatnio wybranego klimatu. Wstępne zaprogramowanie sterowania umożliwia, abyście Państwo po powrocie do domu zastali doskonale nagrzaną saunę. 

Posiadające atest VDE systemy sterowania oferują wiele wygodnych funkcji - takze w miniaturowym formacie specjalnie zaprojektowanych dla SMARTSAUNY® modelach SL 033 i SL 028. Swą elegancką, płaską formą systemy sterowania KLAFS harmonijnie wkomponowują się w każdy model sauny i znakomicie pokazują, jak piękna może być kombinacja pierwotnej idei sauny i nowoczesnej techniki.

Drukuj