do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

nawet nasze sauny można udoskonalić - dodatkami klafs.

Kąpiel w saunie jest dopiero wtedy doskonała, gdy można jej zażywać wszystkimi zmysłami. A żeby tak było, wszystko w najdrobniejszych szczegółach musi harmonizować z Twoją indywidualną wizją dobrego samopoczucia i optymalnie odpowiadać Twoim potrzebom. Dzięki oryginalnemu programowi wyposażenia specjalnego KLAFS oraz oryginalnym akcesoriom KLAFS możesz w każdej chwili doposażyć swoją saunę w wiele różnych komponentów wpisujących się w całość idei Wellness.

 

barwne światło

BARWNE ŚWIATŁO z funkcją LIFTLIGHT to specjalny element wyposażenia, z pomocą którego możesz nie tylko całkowicie zanurzyć swoją saunę w ulubiony kolor, lecz również zaznać jego naprężającego skórę działania. Czerwone światło emitowane przez LIFTLIGHT dociera do skóry, po czym zostaje przetworzone na energię cieplną. Zawarty w skórze kolagen ogrzewa się, dzięki czemu pobudzone zostają samolecznicze mechanizmy skóry i tworzy się nowy kolagen, który przywraca skórze sprężystość. Drobne zmarszczki i rozszerzenia porów cofają się.

SANO2

Wraz ze wzrostem stężenia tlenu w powietrzu, którym oddychamy, wzmaga się nasza zdolność koncentracji, skraca czas reakcji, a sprawność zostaje zwiększona. Poza tym niedobory tlenu to jedna z przyczyn starzenia się. Specjalnie na potrzeby komfortu przebywania w saunie, SANO2 stanowi system tlenowy, który pozwala w bardzo prosty sposób zastosować rzeczone korzyści, jakie niesie ze sobą tlen. W jednym z punktów pobierania tlenu, wdychasz go poprzez ustnik tak długo, aż doznasz uczucia absolutnego odprężenia.

gwieŹdziste niebo

Sauna to miejsce, w którym wyjątkowo dobrze można zaznawać spokoju – po prostu zamknąwszy oczy i puściwszy wodzy myślom. Możesz też jednak pozwolić, aby Twój wzrok został przyjemnie skierowany w inną stronę, na przykład przez spokojne GWIAŹDZISTE NIEBO, które na suficie wyczaruje 40 migoczących gwiazd. Tak też uczyni BELLAVEDA, tworząc na ścianie sauny grę płynnie zmieniających się barw.

Touchcontrol - z łatwością kontrolują państwo swoje programy

Po raz pierwszy można jednym dotknięciem uruchamiać wyrafinowane programy służące dobremu samopoczuciu, ustawiając przy tym nie tylko stosowną temperaturę, lecz także aktywując odpowiednie elementy specjalnego wyposażenia. Ogółem, do wyboru jest 12 stałych programów, wszystkie opatrzone wskazówkami dotyczącymi sposobu funkcjonowania oraz oddziaływaniom zdrowotnym. Możesz też zaprogramować aż 10 programów indywidualnych. Jednakże w urządzeniu TOUCHCONTROL tkwi jeszcze więcej innowacji: elegancki, ekstrapłaski design, prosta obsługa, ochrona hasłem, wysokorozdzielczy i odporny na zadrapania ekran dotykowy, masywny aluminiowy korpus, możliwość podłączenia do centralnego systemu kontroli budynku, interfejs obsługowy, wejście sygnałowe do plików audio w formacie MP3.

Aquaviva                          Bellaveda     Lampka do czytania

Aquaviva

Aby osiągnąć optimum relaksu, zarezerwujcie Państwo na wizytę w saunie dostatecznie dużo czasu i rozkoszujcie się nią wszystkimi zmysłami. Opierając się na tych przesłankach, twórca medialny prof. Walter Giers opracował specjalny element wyposażenia o nazwie AQUAVIVA. Ten obiekt, kunsztownie wykonany z poddanemu ręcznej obróbce szkła mineralnego stanowi źródło stymulujących bodźców optycznych i akustycznych, które sprawią, że poczujecie Państwo, jakbyście przebywali w lesie, nad górskim strumykiem albo nad morzem. Poza nowym wrażeniem przestrzeni, AQUAVIVA sprzyja też odprężeniu umysłu.

BEllaveda

BELLAVEDA tworzy płynnie zmieniającą się grę świateł na ścianie sauny. Poprzez połączenie z muzyką Klafs odczujecie Państwo zupełnie nowe wrażenie z tego, co tak naprawdę oznacza relaks.

lampka do czytania

Kolejnym dodatkiem mogącym zapewnić dodatkową wygodę w saunie jest lampka do czytania. Mogą Państwo, podczas kąpieli w saunie, kontynuować czytanie gazety, ulubionej książki. Lampa wyposażona jest w ramię gięcia, dzięki czemu można wnieść światło w różnych pozycjach. Z kolei matowe szkło lampy dba o przyjemność czytania.

Drukuj