do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

leżanka wahadłowa SWAY - głęboki relaks gwarantowany

SWAY w ruchu wahadłowymPOWER NAP
Biologiczny rytm każdego człowieka stanowi podstawę zdrowia, żywotności i wydajności. Jeśli rytm ten zostaje zakłócony, np. przez stres, doskonałym sposobem przywrócenia go na właściwe tory jest Power Nap – od „power” = moc i „nap” = drzemka.

INNOWACYJNOŚĆ
Leżanka SWAY kołysze Państwa tak delikatnie, jak spokojna woda łódkę, wprowadzając Państwa tym samym w delikatny, krótki sen.

Symulowana amplituda oscylacji wynosząca 7,5 m posiada dokładnie częstotliwość, w której następuje optymalna synchronizacja fal mózgowych i ruchu. Poprzez stałą, delikatną częstotliwość ruchu zostaje osiągnięty stan głebokiego odprężenia.

Już po krótkim czasie kołysania rozpływają się granice między ruchem, czasem i przestrzenią. W tym momencie oddech i puls staje się spokojny, a tonus mięśni odpręża się. Myśli oddzielają się od codzienności.

REZULTAT
Po 15-20 minutach relaksu na leżance SWAY wzrasta zdolność koncentracji i wydajność organizmu. Regularne drzemki pomagają zapobiec stresowi i związanymi z nim chorobami.

Drukuj