do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Indywidualne rozwiązania w zakresie saun oraz łaźni dla hoteli, uzdrowisk, SPA i wellness

Jakie są Twoje oczekiwania?
Może...
sauna jako główna atrakcja kompleksu łaźni i pryszniców parowych,
mała, ale doskonała oaza wellness w hotelu,
Grand SPA, oferujący doznania jak w siódmym niebie.

KLAFS potrafi dobrze doradzić zarówno właścicielom hoteli, uzdrowisk, a także architektom, inwestorom i osobom prowadzącym ośrodki SPA i łaźnie. Na podstawie przedstawionych oczekiwań klientów i wykonanego przez projektanta planu podejmiemy się każdego zlecenia, mającego na celu stworzenie wyjątkowego miejsca, dzięki któremu odzyskać można równowagę ciała i ducha.
Duży zespół doświadczonych architektów wnętrz, techników oraz menedżerów projektów realizuje w firmie KLAFS nawet najbardziej ekskluzywne i ambitne projekty SPA i wellness. Tworzymy między innymi luksusowe sauny, łaźnie i prysznice parowe do hotelu, uzdrowiska, czy innego ośrodka.
KLAFS spełnia najwyższe standardy jakości obowiązujące na rynku i jest jedynym przedsiębiorstwem w branży prowadzącym własne placówki rozwojowe i produkcyjne tworzące całą gamę nowatorskich, indywidualnie opracowywanych elementów wyposażenia ośrodków wellness i uzdrowisk (np. sauny czy prysznice parowe).

Na kolejnych stronach mogą znaleźć Państwo szczegółowe informacje o naszych produktach i usługach.

Drukuj