do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Energylounge

Coraz więcej ludzi uskarża się na nieustanny brak czasu. Krótka drzemka, określana angielskim słowem "Powernapping" zyskuje na znaczeniu w wielu dziedzinach życia, także w branzy Wellness.

W jaki sposób można możliwie najpełniej wyocząć w krótkim czasie? Badania naukowe wykazały, ze ruch wahadłowy powoduje wyjątkowo intensywne, głębokie rozluźnienie. Poprzez rzęski w uchu środkowym dochodzi do synchronizacji fal mózgowych z ruchem wahadłowym leżanki, a tym samym zostaje osiagnięta rewitalizacja w najkrótszym czasie. EnergyLounge delikatnie kołysze osobę potrzebująca regeneracji, łagodnie wprawiając ją w delikatny sen. Dzięki połączeniu tego uspokajającego kołysania z ergonomicznie ukształtowaną powierzchnia leżanki, miękką, szlachetną matą do leżenia oraz innymi technikami rozluźniającymi nic nie stoi na drodze udanej rewitalizacji

W zakresie Wellness możecie Państwo połączyć produkt EnergyLounge ze słoneczną łąką SONNENWIESE®. Pobudzające światło ultrafioletowe wzmocni efekt osiągnięty dzięki kołysaniu. Dzięki temu Państwa goście wyniosą z niezwykłej podróży do świata Wellness nie tylko piękne wspomnienia, ale też masę energii.

KLAFS EnergyLounge oferuje Państwu 20, 30 - minutowy relaks: drzemkę podczas przerwy obiadowej w pracy, odpoczynek podczas targów lub ucieczkę od stresu dnia codziennego, czy to na lotnisku czy w centrum miasta.

Drukuj