do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

leżanka SWAY

Krótki sen sprzyja nie tylko zwiększeniu regeneracji organizmu, wydolności i reaktywności, ale również zmniejsza ryzyko zawału serca. Nic dziwnego, że wiele firm w USA czy Japonii w godzinach pracy wprowadziło tzw. Power-Napping (od "power" = moc i "nap"= drzemka).

Z leżanką SWAY firma KLAFS rozwinęła tę zasadę dalej. Jak dowodzą badania naukowe, symulowana aplituda oscylacji wynosząca 7,5 m, posiada dokładnie częstotliwość, w której następuje optymalna synchronizacja fal mózgowych i ruchu. Już po krótkim czasie kołysania rozpływają się granice między ruchem, czasem i przestrzenią. Użytkownik nie odczuwa, że jego ciało się kołysze, gdyż fale mózgowe w naturalny sposób zsynchronizowały się z ruchem wahadłowym i w harmonijny sposób dostosowują się do zewnętrznych bodźców.

Silnik i konstrukcja była poddana testom naukowym w Instytucie Ekonomii Procesów Pracy i Organizacji im. Fraunhofera (IAO) w Stuttgarcie. Rezultat: Silnik pracuje prawie bezgłośnie - dla większego komfortu i relaksu.

Wyniki badań przeprowadzonych przez Instytut im. Fraunhofera IAO udowodniły: Oscylacja leżanki SWAY pozwala na relaks znacznie szybciej niż cokolwiek innego.

Drukuj