do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

koszt w spa i wellness

Zrównoważony rozwój i zasoby są dla nas jako producentów SPA i Wellness bardzo ważne kwestie. Równie ważne jest dla nas to, aby Państwa obszary SPA i Wellness były opłacalne przy jednoczesnych założeniach ograniczania kasztów i energii. A jak to działa pokażemy na przykładzie Romantic Hotel Neumühle:

wróć naprzód

Pięknie położony, w okolicach rzeki Saale znajduje się wyjątkowy, historyczny  4 gwiazdkowy Hotel. Usytuowany został w wyremontowanym młynie z 1520 roku. Romantik Hotel Neumühle  800 m2 powierzchni wellness jest udanym przykładem świadomości ochrony środowiska i wellness w doskonałej harmonii. Z KLAFS GREEN SAUNA.

Wymagana strefa saun, która przez dopracowaną konstrukcję tworzy najwyższy poziom intymności dzięki systemowi KLAFS KLIMA-MANAGER, sufity termiczne EcoPlus i system KLAFS TOUCHCONTROL Professional. Te komponenty Pan Hans-Jürg Schultheiss wybrał celowo. Rozwiązania oprócz oszczędności oraz czynników środowiskowych przyniosły komfort w codziennym funkcjonowaniu hotelu. Każdy dzień niesie ze sobą nowe i unikalne doświadczenie. Neumühle bei Bad Kissingen z KLAFS.

Drukuj