do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

kwestia relaksu w łaźni parowej to najwyższe z uczuć

W akrylowej łaźni parowej QUADRANO dopasowane jest po prostu wszystko. W pełni odizolowany korpus wykonuje się z higienicznego akrylu, łatwego w pielęgnacji. W kwestii barwy mogą Państwo wybrać pomiędzy złotem z masą perłową, całością w bieli, bielą połączoną z kolorem bordo albo bielą w kombinacji z błękitem. Drzwi kabiny wykonane są z przezroczystego, bezpiecznego szkła. Ławki do siedzenia uformowano na ścianach bez spoin, a ich wygodna szerokość zaprasza także do leżenia.

W odprężającej, poziomej pozycji  Państwa goście mogą relaksować się od stóp do głów. Z technicznego punktu widzenia, parownik o dostosowanej do wielkości kabiny wydajności zapewnia wyważone wytwarzanie pary. Dzięki systemowi OPTISTEAM para rozprowadzana jest równomiernie w całej kabinie. Funkcja inteligentnego sterowania dostosowuje pożądany klimat, który pozostaje w kabinie dzięki odpowiednio grubej izolacji. Natomiast kielich aromatyczny dba o odpowiednie tło zapachowe.

Drukuj