do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

masywne łaźnie parowe

Ograniczone – nieograniczone warianty wyposażenia

Z nowymi pomysłami firmy KLAFS każdy Państwa gość może odkrywać świat łaźni parowych. Nieziemska przyjemność zażywania łaźni parowej rodem z tego świata. W masywnych łaźniach parowych KLAFS pokusa kąpieli w kłębach ciepłej pary przybiera szczególnie trwałe formy. I uderzająco piękne. Bo wyłożone szlachetnymi materiałami, dostosowują się one do Twoich życzeń i różnych sytuacji montażowych. 

Model HOMBRE na przykład, oferujący wiele różnych rzutów poziomych jest wyłożony elegancką kamionką szlachetną. W połączeniu z GWIEŹDZISTYM NIEBEM  i automatycznym zapachem własne marzenia o łaźni parowej w obszarze SPA stają się oczywiste. Wszystkie masywne łaźnie parowe wyposażone są w izolację cieplną, podgrzewane ławeczki, podgrzewaną podłogę, odporne na działanie wilgoci oświetlenie oraz łatwą w pielegnacji powierzchnię. Dziś, różnorodne formy wyposażenia  nowoczesnych łaźni parowych pozwalają na rozmaite zabiegi. Zobaczcie Państwo sami:

wróć naprzód
Drukuj