do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

nowa szklana łaźnia parowa d12 klafs

Szklana łaźnia parowa D12 harmonijnie dopasowuje się do każdego otoczenia i inspiruje przejrzystym wyglądem i energooszczędną techniką. Składa się z lekkiego, o wysokiej wytrzymałości aluminiowego szkieletu i izolujących ciepło elementów szklanych. Łaźnie charakteryzuje: większa stabilność, mniejsze zużycie energii, elegancki design, niezawodna jakość dzięki trwałym materiałom najwyższej jakości, jak na przykład siedziska z kamienia naturalnego, które chętnie dopasowujemy do Państwa wyobrażeń.

By poczuć się w pełni komfortowo, mają Państwo wybór zintegrowania łaźni z podłogą, bądź postawienia jej na przygotowanej wcześniej posadzce. Praktyczna budowa modułowa pozwala na indywidualne dopasowanie wysokości kabiny i układu siedzisk i tym samym, w mgnieniu oka, na realizację marzenia na temat łaźni. Inne udogodnienia dla Państwa gości to: pośrednie oświetlenie z kolorowym światłem lub nasze gwieździste niebo STERNENHIMMEL POLAR.

Drukuj