do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

najlepszym komplementem dla naszej technologii jest państwa uśmiech i zadowolenie.

Rozwiązanie techniczne firmy Klafs parownik MK5 zapewnia komfortowy sposób eksploatowania łaźni parowej. Przy pomocy panelu obsługi układu sterowniczego możliwe jest ustawienie parametrów działania odpowiadających potrzebom i samopoczuciu użytkownika.
Układ sterowniczy zapamiętuje ustawione, odpowiadające potrzebom użytkownika parametry kąpieli parowej, dzięki czemu nie zachodzi konieczność ich ponownej konfiguracji podczas następnej kąpieli.

z parownikiem mk5 wykonacie państwo jego uciążliwy przegląd.

Dzięki zbiornikowi Bajonett wystarczy pociągnąć dwa uchwyty, aby usunąć wapno. Parownik MK-5 Klafs oferuje trzykrotnie dłuższą żywotność przy wyraźnie niższych kosztach konserwacji. Dwa ruchy ręką pozwalają na odwapnienie, automatycznie adaptująca się regulacja oszczędzająca wodę i energię. Dzięki automatycznemu odkładaniu się wapnia i usuwaniu go od czasu do czasu ze specjalnego zbiornika nie narazimy naszego parownika na usterki. Parownik wyposażony jest w automatyczny system dozowania soli do wody w celu jej zmiękczenia i uzyskania odpwiedniej jakości. Są pewne korzyści, których nie chcielibyśmy Państwa pozbawiać. Parownik Mk5-KIN do łaźni parowych i Mk5 do SANARIUM®, mają możliwość ustawiania żądanej temperatury, kontroli powietrza, zapachu. Posiadają mikroprocesor, zintegrowaną pompę do zapachów i cylinder pary wykonany ze stali nierdzewnej. Najlepsza technika dla maksymalnej przyjemności korzystania z łaźni, połączona z ograniczeniem kosztów i czasu.

udzerzenie parą od firmy klafs - specjalny rytuał w łaźni parowej.

Uderzenie parą od KLAFSWiele osób poszukujących wypoczynku przysięgnie, że łaźnia parowa to kuracja potna sprzyjająca zdrowiu oraz atrakcyjnej aparycji. Teraz łaźnia parowa wzbogaciła się o atrakcję, bowiem nowo opracowany bicz parowy Klafsa zapewnia kulminację doznań kąpielowych w łaźni parowej dokładnie wtedy, gdy zapragniemy tego sami. Ulubiony „gwóźdź programu“ dla gości odwiedzających saunę to polewanie, które na krótko intensyfikuje klimat kąpieli, wzmagając tym samym doznania. Po raz pierwszy w branży, Klafsowi udało się zintegrować indywidualny bicz parowy z łaźnią parową. Podobnie jak w przypadku polewań w saunie, osoba korzystająca z kąpieli może, naciskając po prostu na guzik na krótko zintensyfikować łagodny sam w sobie panujący w łaźni parowej klimat kąpieli, fundując sobie ekscytujące doznanie związane z odczuwaniem gorącego powietrza na skórze. Świeże powietrze wypływa z dysz zamontowanych w suficie, tłocząc, podobnie jak przy rytuale wycierania ręcznikiem w saunie, gorące powietrze w kierunku ciała. A przy tym bicz parowy nie tylko odczuwalnie podwyższa wartość doznań, lecz także dodatkowo wspiera otwieranie się delikatnych porów w skórze. Albowiem wilgotnie ciepło rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając w ten sposób dopływ tlenu. Pory otwierają się, a zanieczyszczenia zostają porządnie wypłukane, dzięki czemu skóra uzyskuje delikatny, atłasowy wygląd. Ma to nawet pozytywny wpływ na regenerację skóry, gdyż wzmożone jej ukrwienie zapewnia zdrowe naprężenie tkanek. Ponadto, panujące w łaźni parowej łagodne temperatury kąpieli wynoszące 43-46 stopni oraz względna wilgotność powietrza sięgająca 100 % przynoszą ulgę w schorzeniach dróg oddechowych i dolegliwościach reumatycznych. Indywidualny bicz parowy można założyć we wszystkich ekscytujących wariantach łaźni parowych Klafsa. Dzięki temu, każdy może indywidualnie intensyfikować łagodny sam w sobie klimat kąpieli. Bicz parowy to stymulujące przeżycie w łaźni parowej, uskrzydlające w równym stopniu ciało i duszę.

Drukuj