do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

SAUNA NA PODCZERWIEŃ PROFI OAKSTONE

Sauna na podczerwień

Infrarot jest naturalnym, niewidocznym dla ludzkich oczu promieniowaniem elektromagnetycznym. Towarzyszy nam codziennie w różnorodny sposób – największym naturalnym źródłem Infrarot jest słońce. Promieniowanie podczerwieni odpowiedzialne jest za odczuwanie przez ludzi ciepła, dlatego też nazywa się je promieniowaniem cieplnym.

IR Profi Oakstone

Firma Klafs oferuje najnowsze rozwiązanie podczerwieni z technologią promienników. Nowa technologia sterowania promiennikami rozwinięta z Physioterm (firma przodująca na ryku w zakresie techniki promienników IR), wyposażona jest w specjalne czujniki bezpieczeństwa SensoCare. Technologia ta posiada w pełni zautomatyzowaną regulację intensywności ciepła, bezdotykowy pomiar temperatury skóry w obszarze pleców, a wybrana temperatura jest osiągana stopniowo w delikatny sposób. Pomieszczenie ogrzewane jest przez promienniki IR do przyjemnej temperatury z możliwością regulacji 24-40°C. SensoCare mierzy w poczwórny sposób, bezdotykowo temperaturę skóry i uruchamia automatycznie promiennik w oparciu pleców. Najnowsze rozwiązanie podczerwieni można zastosować w takich obszarach jak: hotele, Sweet-Spa, w pokojach hotelowych, Studiach Fitnessu, przy basenach rekreacyjnych, W obiektach Spa, w studiach kosmetycznych, W byłych studiach solaryjnych, Centrach treningowych, klubach sportowych.

Drukuj