do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

ochłoda lodem

Lodowatym na gorącą skórę. Nic nie działa tak dobrze po pobycie w saunie, jak mrowiące orzeźwienie przy studni z lodem. Idelanie, kiedy faza schładzania rozpoczyna się od krótkiego pobytu na wolnym powietrzu. Kilka minut ruchu na powietrzu poprawia samopoczucie i pobudza krążenie. Potem powinna nastąpić druga część orzeźwienia, która działa na wszystkie zmysły - krótka, intensywna ochłoda ciała, najlepiej lodem: Nacierając ciało, kawałki lodu jeden po drugim powoli rozpuszczają się na skórze, dzięki czemu naczynia krwionośne górnej warstwy skóry odruchowo kurczą się, by następnie znów rozszerzyć się z uczuciem przyjemnego mrowienia. Studnia lodowa jest prawdziwą atrakcją w obszarze sauny i obok szczególnego przeżycia, jakim jest ochładzanie, jest również miła dla oka.

wróć naprzód

Konstrukcyjnie nie ma wyznaczonych granic dla studni lodowych KLAFS. Mogą być wypłytkowane i tym samym dopasowane do indywidulanych życzeń klientów, jak również całe w szkle. Wolnostojące lub zintegrowane w ścianie - studnie lodowe KLAFS zawsze sprawiają dobre wrażenie i dopasowują się kształtem, kolorem i materiałem do Państwa obszaru SPA. Lód może być wyrzucany zarówno z rury ze stali nierdzewnej, jak i z uformowanego ręcznie elementu ceramicznego. Ochłoda lodem jest możliwa również w basenie do zanurzania, co czyni ją jeszcze bardziej podobną do kąpieli w zamarzniętym jeziorze.

Drukuj