do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

ochłoda śniegiem

Prestiżową nagrodę European Spa Award w kategorii "Best Spa Equipment" otrzymuje "Raj śnieżny" firmy Klafs.

Jednym z najbardziej fascynujących przeżyć, jakie czeka na wymagających gości pragnących zaznać ochłody po wizycie w saunie jest ŚNIEŻNY RAJ®, w którym można cieszyć się zimą przez okrągły rok. A przebywanie w nim nie tylko poprawia krążenie, lecz także pozytywnie oddziałuje na płuca i drogi oddechowe. Cóż jest bardziej orzeźwiającego aniżeli po saunie, w przyprawiającej o dreszczyk temperaturze -10° C doznać w ŚNIEŻNYM RAJU® nader szczególnego przeżycia, jakim jest ochładzanie ciała w zimowym pejzażu pośród skał i lodowcowych szczelin pokrytych kołderką śnieżnego puchu..

wróć naprzód

Po pobycie w kabinach w których się pocimy, w saunie, łaźni parowej czy Sanarium® dobrym sposobem ochłody jest Śnieżny Raj SCHNEEPARADIES®.  Po wejściu do Śnieżnego Raju SCHNEEPARADIESES® należy zaczerpnąć świeżego powietrza, by orzeźwić płuca i drogi oddechowe. Szczególnym przeżyciem może stać się nacieranie ciała śniegiem składającym się wyłącznie z wody i powietrza, co obudzi chęć wejścia do sauny jeszcze raz. Tak w naturalny sposób można ochłodzić ciało i szybko przywrócić normalne parametry absorbcji tlenu przez płuca. Czas przebywania w Śnieznym Raju SCHNEEPARADIES® powinien wynosić około 2 minut. A potem wychodzimy z kabiny i pod prysznic. Po czym możemy po prostu posiedzieć lub pospacerować wolnym krokiem.

Drukuj