do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

jest pięknie – robimy pięknie.

Lubisz to, co szczególne? Pozwól więc, że zaprezentujemy Ci w tym miejscu interesujące formy relaksu. Zrealizowane dzięki bogactwu pomysłów oraz najwyższym kompetencjom technologicznym i twórczym, tzw. Spa Pearls stanowią dowód na to, że również zdrowie i dobre samopoczucie dzięki wzorniczym ambicjom firmy KLAFS uzyskują bardzo osobiste oblicze. Serdecznie witamy w świecie zabiegów firmy KLAFS.

SANOSPA I SANOSPA DUO

WANNA DO MASAŻU SANOSPA. WANNA, KTÓRA JEDNOCZEŚNIE JEST MASAŻYSTĄ.

Wanna masująca KLAFS SANOSPANajpierw odprężą się Twoi goście, a potem odprężysz się Ty. Bo podczas gdy SANOSPA każdego, kto skorzysta z kąpieli w niej rozpieści unikalnym masażem podwodnym, Ty skorzystasz na całkowicie automatycznym sterowaniu. Wanna SANOSPA jest dostępna do wyboru w kolorze białym lub masy perłowej bądź wyłożona szlachetną mozaiką.

SANOSPA DUO - wanna do masażu dla dwóch osób - oczaruje podwójnie.

W wannie SANOSPA DUO przyjemnego działania podwodnego masażu można też - w atmosferze pełnego relaksu - zaznawać we dwoje w doskonale zaprojektowanym baseniku o średnicy około 2 metrów. Basenik ten tworzy specjalnie zdefiniowane strefy masażu, których dysze delikatnie, lecz skutecznie docierają do najgłębszych warstw ciała.

SANOTHERM SANOTHERM

WITAMY W SIÓDMYM NIEBIE.

Obojętnie, czy będzie to thalasso, kąpiel w aromatycznych olejkach czy lecznicze błoto – początkiem każdej aplikacji jest naniesienie esencji na ciało kąpiącej się osoby, którą następnie układa się w miękkim nakryciu. Po czym następuje efekt relaksu na kształt nagłego olśnienia – wanna przemieszcza się ku górze, a nasz gość przyjemnie rozgrzany unosi się na wodnym łożu niczym w siódmym wellnessowym niebie.

kLAFS łaźnia błotna

Bajeczny relaks z krainy 1001 nocy.

O szczególne długotrwałe i pielęgnujące przeżywanie relaksu zadba ŁAŹNIA BŁOTNA. Obok stylowego zaprojektowania jak tu oto przedstawionego, z mozaikami i GWIAŹDZISTYM NIEBEM, nasza ŁAŹNIA BŁOTNA prezentuje sobą przemyślaną realizację: siedzenie jest nieco pochylone do tyłu, dzięki czemu błota i wodę można łatwo odprowadzać okrężną rynienką. Aby się dobrze siedziało.

Bajeczna atmosfera wprowadza osobę zażywającą kąpieli w szczególny nastrój, dzięki czemu kąpiel błotna może przejawić pełnię swojego dermatologicznego działania. W ramach jej zastosowania, błota o różnych barwach i granulacjach są nanoszone na skórę twarzy, dekoltu oraz inne partie ciała. We współpracy z Babor Cosmetics, liderem rynkowym w dziedzinie profesjonalnej kosmetyki, Klafs oferuje cenne błota mineralne pochodzące z Kanady. Błota granulowane dające odpowiednio silniejszy efekt peelingu, stosuje się na nogi, plecy i pośladki, natomiast na wrażliwe okolice twarzy i szyi używa się błot drobnoziarnistych. Regularnie podawana para utrzymuje przyjemną wilgotność powietrza, dzięki czemu błota nie zasychają na skórze i można je w trakcie kąpieli trwającej około 20 minut rozcierać wciąż na nowo. Następuje oczyszczanie porów oraz rozpuszczanie substancji toksycznych, co umożliwia skórze regenerację. Na zakończenie kąpieli błotnej, na kąpiących się spada delikatny, ciepławy deszczyk, który opłukuje i oczyszcza ciało. Teraz skóra jest już optymalnie przygotowana na dalsze zabiegi kosmetyczne i posiada szczególną zdolność wchłaniania substancji pielęgnujących.

łaźnia błotna/rasul od firmy klafs

wróć naprzód

SPAVITAL I SPAVITAL STONE

SPAVITAL z indywidualną mozaiką.

Łóżko do masażu SPAVITAL to nie tylko leżanka. To kilka funkcji w jednej.

W przyszłości jedna leżanka wystarczy do wszystkich rodzajów masażu, a jest nią leżanka SPAVITAL firmy KLAFS. Tu wszystko jest możliwe: masaż na sucho lub mokro, masaż typu „hot stone” czy masaż receptorów stóp. Co się tyczy obsługi stołu, postaraliśmy się o to, aby sprawiła ona Państwa gościom i Państwu jak największy komfort.

Drukuj