do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia

Kąpiel w saunie, łaźnia parowa Soft, łaźnia aromatyczna, a może kąpiel w ciepłym powietrzu? Albo wszystko po kolei? KLAFS wniesie urozmaicenie do Twojego obszaru SPA.

Na dobrą sprawę, w ogóle już nie będzie, powszedniego dnia z KLAFSEM. Przynajmniej, w odniesieniu do kąpielowych uciech Twoich gości. Dla Ciebie zaplanowaliśmy coś spokojniejszego, ograniczając czynności robocze do minimum. W najlepszym przypadku wystarczy, że posiadane urządzenia, jednie rano włączysz, a wieczorem wyłączysz. Nade wszystko jednak nasze sauny uwzględniają indywidualne upodobanie różnych gości. Począwszy od bardzo łagodnych temperatur, a na wysokich skończywszy. Zatem oferujemy Tobie i Twoim gościom najbardziej odpowiednie rozwiązania.

Równowaga ciała i duszy: barwa, dźwięk i woń zmienią kąpiel w saunie w zmysłowy czar.

Dobry nastrój w saunie dla umysłu: AQUAVIVA.Słońce dla duszy: Sauna z KRISTALL-LICHT.Migotanie, iskrzenie w SANARIUM®: gwieździste niebo.Wellness to obecnie integralna część naszego życia społecznego. Sprowadzając to do sedna – Wellness to stan dobrego samopoczucia, opierający się na zdrowiu w sensie holistycznym i przemawiający w równym stopniu do wszystkich zmysłów. Taka aspiracja zobowiązuje, dlatego też opcjonalne elementy wyposażenia oferowane przez firmę Klafs nadają saunowaniu całkowicie nowy wymiar, w którym fizyczny relaks za sprawą owego holistycznego przemawiania do zmysłów przeradza się w głębokie odprężenie dla duszy. Bodźce optyczne złożone z światła i barw o najróżniejszym natężeniu wywierają pozytywny wpływ na nastrój, stanowiąc inspirację dla świata emocji, szczególnie gdy oddziałują one na osobę zażywającą kąpieli w saunie w połączeniu z łagodnymi dźwiękami. Owa harmonijna triada optyki, akustyki i woni intensyfikuje błogie ciepło sauny.

AQUAVIVA. Dobre samopoczucie to sztuka sama w sobie.

Podaruj swoim gościom nieco więcej unikalności, a to dzięki AQUAVIVIE będącej wynalazkiem artysty medialnego prof. Waltera Giersa, powstałym we współpracy z firmą KLAFS. Ów obiekt artystyczny wykonany z ręcznie obrobionego szkła mineralnego jest źródłem stymulujących bodźców optycznych i akustycznych. Emitowane przezeń dyfuzje dźwiękowe jak łagodny świergot ptaków czy szelest liści pozwalają szybko zapomnieć o gorączkowym pośpiechu dnia codziennego.

Uczucia, które można mieszać samemu. Dzięki KRYSZTAŁOWEMU ŚWIATŁU KLAFS.

Mówi się, że barwy posiadają jakiś szczególny urok. A przy tym nie ma nic mistycznego w tym, że różne barwy wywołują różne nastroje. Czerpanie energii w czerwonym świetle, śmiech w żółtej atmosferze, relaks w zieleni czy marzenia w pełni błękitu. Od dawna wiadomo, że człowiek reaguje emocjonalnie na barwy – gdzie mogłoby to być piękniejsze niż w saunie?

Oko też saunuje. Oglądając GWIAŹDZISTE NIEBO KLAFS.

Aby w saunie całkowicie wyłączyć się i skorzystać z jej odprężającego działania, Twoi goście mogą po prostu zamknąć oczy. Ale nieraz lepiej będzie oczu nie zamykać – albowiem pod GWIAŹDZISTYM NIEBEM KLAFS gwiazdy iskrzące się na suficie sauny zapraszają do marzeń, wyczarowując kontemplacyjną atmosferę i zwiększając tym samym miarę dobrego samopoczucia.

Drukuj