do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

ciepło + wilgotność = relaks

Kąpiel w saunie, łaźnia parowa Soft, łaźnia aromatyczna, a może kąpiel w ciepłym powietrzu? Albo wszystko po kolei? KLAFS wniesie urozmaicenie do Twojego obszaru SPA. 

Dzięki regulacji temperatury i wilgotności, możemy tworzyć wspaniałe klimaty w saunie. Łagodny klimat w KLAFS SANARIUM®.Na dobrą sprawę, w ogóle już nie będzie, powszedniego dnia z KLAFSEM. Przynajmniej, w odniesieniu do kąpielowych uciech Twoich gości. Dla Ciebie zaplanowaliśmy coś spokojniejszego, ograniczając czynności robocze do minimum. W najlepszym przypadku wystarczy, że posiadane urządzenia, jednie rano włączysz, a wieczorem wyłączysz. Nade wszystko jednak nasze sauny uwzględniają indywidualne upodobanie różnych gości. Począwszy od bardzo łagodnych temperatur, a na wysokich skończywszy. Zatem oferujemy Tobie i Twoim gościom najbardziej odpowiednie rozwiązania.

KLAFS SANARIUM® wniesie urozmaicenie do Twojego obszaru SPA.

Twoi goście chcą wypocząć w bardzo łagodnych warunkach? Jeśli tak, to temperatury w przedziale 50-60 °C oraz wilgotność powietrza na poziomie 20 % są dokładnie tym, czego im potrzeba, by pobudzić odczuwanie kąpielowych przyjemności. Tutaj każdy może powolutku zaprzyjaźnić się z saunowaniem. Widzisz więc, że jest wiele zdrowych powodów przemawiających za mniejszym natężeniem ciepła. Wszystko jedno, jak mocno Twoi goście potrzebują ciepła, u nas znajdziesz odpowiedni klimat dla każdego.

Drukuj