do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

filozofia firmy KLAFS

Nasi Klienci

Nasi Klienci pochodzą z całego świata. Mają oni szczególnie wysokie wymagania, jeśli chodzi o saunę, basen czy SPA. Przywiązują wagę do sprawdzonych partnerów. Zadowoleni klienci są podstawą naszego istnienia.

Nasze usługi

Oferujemy sauny, łaźnie parowe, urządzenia SPA na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb i upodobań naszych Klientów. Stawiamy na długoterminowe partnerstwo w działaniu, a każdy projekt realizujemy kompleksowo - doradztwo na etapie planowania, przez dostawę i montaż urządzeń, po serwis produktów.

Nasze obszary pracy

Skupiamy się na takich propozycjach zdrowotnych i odnowy biologicznej, w których jesteśmy specjalistami. Możemy zatem wspierać naszych Klientów, spełniać ich wyobrażenia stylowego, luksusowego, niezawodnego SPA.

Jak pracujemy

Nasze działania opierają się na bezkompromisowej jakości. Stawiamy na elastyczność, dyscyplinę i doskonałość oraz na odpowiednie wykorzystanie surowca, czasu i pieniędzy. Tego samego oczekujemy od naszych partnerów.

Nasze środowisko

Nasze sauny, baseny i urządzenia SPA poprawiają życie ludzi, ich zdrowie i dobre samopoczucie. Oszczędnie korzystamy z zasobów naturalnych, dbając o nasze środowisko.

Nasi pracownicy

Nasz sukces to ludzie, którzy pracują w i dla firmy KLAFS Sp. z o.o. Stawiamy nie tylko na kwalifikacje zawodowe naszych pracowników, ale również na kompetencje społeczne i emocjonalne, co jest niezbędne dla osiągnia przez nas sukcesu. Pozwalamy pracownikom uczestniczyć w sukcesach przedsiębiorstwa, wspieramy, poprzez tworzenie właściwego środowiska i możliwości dalszej edukacji.

Drukuj