do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Świetnie, jeśli jurorzy są podekscytowani.
jeszcze lepiej jeśli są to nasi klienci.

NOWY SPOSÓB INHALACJI SUCHEJ SOLI KLAFS PONOWNIE ZACHWYCA

Lekkie, poręczne i zasilane na baterie urządzenie SaltProX stworzone przez KLAFS umożliwia  wykorzystanie niepowtarzalnej i opatentowanej technologii Microsalt do inhalacji suchą solą w domowym zaciszu.

Microsalt  został wprowadzony na rynek jako kompletna nowość jesienią ubiegłego roku co idealnie zgrało się w czasie ze przeprowadzanym wówczas konkursem „Plus X Award”, w którym Mcirosalt SaltProX został nagrodzony aż w czterech kategoriach.Tym razem jury tego prestiżowego konkursu, uważanego za światowe wyróżnienie dla produktów charakteryzujących się innowacją technologii, sportu i stylu życia przyznało SaltProX kolejny laur uznając go jako „Najlepszy Produkt 2017".

Ten wyczyn udało się nam osiągnąć po raz drugi w ciągu dwóch lat. Pierwszym urządzeniem okrzykniętym „Najlepszym Produktem 2015”, które wcześniej zostało uhonorowane w pięciu kategoriach „Plus X Award” oraz zwyciężyło w ośmiu innych, najważniejszych branżowych konkursach była zmieniająca swoją wielkość sauna S1.

Do początku strony


"Golden Wave" 2017 dla sauny S1!

Sauna S1 marki KLAFS była, i nadal jest uważana za innowację naszych czasów: zespół ekspertów zasiadający w jury konkursu „Golden Wave” przyznał jej pierwsze miejsce w kategorii „Sauna/łaźnia parowa/podczerwień”. W ten sposób rewolucyjna, oszczędzająca miejsca sauna S1 zdobyła właśnie kolejną ważną nagrodę, która dołączy do siedmiu pozostałych, wśród których możemy wymienić m.in. German Design Award, iF DESIGN AWARD czy Red Dot Design Award.

„SCHWIMMBAD+SAUNA” (z niem. „BASEN+SAUNA”) to jedno z głównych czasopism branżowych publikowanych w Niemczech, które nieprzerwanie od 1968 roku raz na dwa lata wskazuje produkty wellness odznaczające się innowacyjnością. Jednym z kryterium jest też praktyczne wykorzystanie zastosowanej w produktach innowacji.

Jury konkursu w taki sposób uzasadniło swoją decyzję o zwycięstwie S1: „Czy można odkryć saunę na nowo? Saunę w dosłownym znaczeniu z pewnością nie, ale jej integrację i dopasowanie do nowoczesnego stylu życiu zdecydowanie tak. Co imponująco pokazał producent sauny S1 – KLAFS.”

Do początku strony


KOLEJNY WIELKI KONKURS, KOLEJNY WIELKI SUKCES: SAUNA S1 BY KLAFS ZWYCIĘZCĄ RED DOT DESIGN AWARD 2016.

Seria zwycięstw rewolucyjnej, niewymagającej dużo miejsca sauny S1 trwa. 41 expertów z całego świata, którzy zasiedli w składzie jury tegorocznego konkursu Red Dot Award uznało, że sauna S1- sauna przyszłości zdecydowanie wyróżnia się znakomitą konstrukcją i stylistyką, dzięki czemu zasługuje na odznaczenie Red Dot (z ang. czerwona kropka), międzynawową nagrodę designproduktów wysokiej jakości.

Do konkursu Red Dot Design Award zgłoszonych zostało prawie 5200 produktów i innowacji z 57 państw. W skład jury zostali powołani wyłącznie „wolni” projektanci, designerzy, profesorowie i dziennikarze związani z designem, z wykluczeniem projektantów, którzy mogliby potencjalnie współpracować z przedsiębiorstwami zgłoszonymi do konkursu.  Prace były oceniane pod względem stopnia innowacji, jakości, funkcjonalności i zgodności ekologicznej.Profesor Peter Zec, inicjator konkursu uznał, ze zdobycie nagrody Red Dot jest nie tlyko wielkim osiągnięciem. Dowodzi niezwykłej jakości wykonania produktu i pokazuje, ze design jest integralną częścią innowacyjnych rozwiązań.

Do początku strony


ŁAŹNIA PAROWA D6 ZDOBYWA WELLNESS & SPA INNOVATIONS AWARD 2016

Dobry design-produkt charakteryzuje się nie tylko ponadczasowym pięknem, ale przede wszystkim oddaje wyraźne korzyści funkcjonalne. Idealnym przykładem potwierdzającym tą tezę jest łaźnia parowa D6 marki KLAFS – dlatego też otrzymała to jakże ważne odznaczenie. Pięcioosobowe jury, w którym zasiedli eksperci z dziedziny Wellness, SPA i branży „beauty” przyznało łaźni D6 nagrodę „Wellness & SPA Innovation Awards 2016” w kategorii „Wnętrze hotelu & SPA”.

Uzasadnienie jury: „Łaźnie parowe (…) niewątpliwie wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki łaźni parowej D6 udało się firmie KLAFS wnieść ogromne zmiany do wystroju wnętrz, a przez innowacyjność łaźni przezwyciężyć słabe strony typowych konstrukcji.

Do początku strony


SAUNA S1 MARKI KLAFS WYGRYWA IF DESIGN AWARD 2016


iF DESIGN AWARD jest od ponad 60 lat znaną i cenioną na całym świecie „wizytówką” jeśli chodzi o nagradzane koncepcje – dlatego stanowi jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.

Jury renomowanego konkursu doceniło nową koncepcję sauny marki KLAFS- saunę S1, i przyznało jej nagrodę najlepszego produktu w kategorii „Łazienka”. Konkurencje była ogromna: blisko 5000 zgłoszeń z 53 państw stanęło w obliczu krytycznej oceny międzynarodowego jury, złożonego z ekspertów najwyższej klasy.Do początku stronysauna s1 nagRodzona w konkursie dobry design 2016

Konkurs Dobry Design 2016 to kolejna edycjaplebiscytu, w którym oprócz jury złożonego z ponad 130 architektów i osób zajmujących się zawodowo designem, swojego laureta wyłania również szerokie grono - Konsumeci.

W 11 kategoriach konkursowych, w których rywalizowało 213 produktów, zaprezentowane zostały trzy produkty marki KLAFS: sauna S1, sauna ogrodowa TORNI oraz łaźnia parowa D6. Bardzo się cieszymy, że sauna S1 skradła serca tak szerokiej publiczności. To dowód na to, że w pełni zasługuje na miano sauny przyszłości.

Relacja z gali wręczenia nagród

Do początku stronyWielki potencjał w odniesieniu do inwestycji hotelowych: sauna s1 nagrodzona "Intergastra Innovationspreis 2016"

Ci, którzy chcieli wyposażyć zwyczajne pokoje hotelowe w saunę i w ten sposób przekształcić je w apartamenty SPA, potrzebowali do tego celu dużo miejsca. Miejsce zagospodarowane na saunę, nie mogło być już wykorzystane w innym celu. Dlatego właściciele hoteli rezygnowali z tego pomysłu, albo odkładali decyzję o remoncie na później. Do teraz.

KLAFS, lider na rynku SPA&wellness stworzył pomysłowe rozwiązanie stanowiące dopowiedź na problem, z którym borykali się inwestorzy. Rewolucyjna sauna S1 w spoczynku zajmuje niewiele miejsca, ale jest zarazem na tyle duża, aby po wysunięciu móc się w pełni zrelaksować. W ten sposób znacznie mniejsze pokoje, można w prosty sposób przekształcić w oazy wellnessu bez konieczności przebudowy.

Potencjał sauny S1 został dostrzeżony przez jury konkursu „Intergastra Innovationspreises 2016”.

Do początku stronyWIELKIE WYRÓŻNIENIE: FIRMA KLAFS OKRZYKNIĘTA MARKĄ STULECIA

Sukcesów przedsiębiorstw jest wiele – ale tylko nielicznym udaje się być prawdziwie wiodącymi markami, z dobrą reputacją, cenionymi wśród szerokiej rzeszy społeczeństwa. Prawie 300 marek zostało zidentyfikowanych jako wiodące i zaprezentowane jako „Marki stulecia”. Ten zaszczyt spotkał również firmę KLAFS, lidera wśród producentów saun, łaźni parowych i SPA.

„Marki stulecia” („Marken des Jahrhunderts“) to w pewnym sensie „przewodnik” po niemieckiej gospodarki. Blisko 600 stron najnowszego wydania kompendium miało swoją premierę w Berlinie z końcem listopada 2015 r. Marce KLAFS przypadł ten zaszczyt i została uwzględniona w tym jakże znakomitym gronie.

Do początku stronySAUNA S1 by klafs zdobywa nagrodę "german design award"

Karty historii rewolucyjnej, oszczędzającej przestrzeń sauny S1 marki KLAFS zapełniają się w szybkim tempie. Po ogromnym sukcesie sauny przyszłosci w renomowanym konkursie "Plus X Award", S1 została wyróżniona przez jury German Design Award! Konkurs został zapoczatkowany w 2012 roku, a jego głównym celem jest odkrywanie, prezentowanie i nagradzanie unikatowych trendów wzorniczych.

Do początku stronyTOTALNIE NOWY PROJEKT KLAFS ZDOBYWA CORAZ WIĘKSZĄ LICZBĘ FANÓW: SAUNA S1 KLAFS ZOSTAŁA UHONOROWANA NAGRODĄ "PLUS X AWARD"

Sauną S1 zachwycają się nie tylko Klienci, media, ale także fachowcy: Jury renomowanego konkursu Plus X Award, uznawanego na świecie za największy konkurs dot. innowacyjności w aspekcie technologii, sportu i stylu życia, wyróżnili najnowszy z rodziny marki KLAFS aż w pięciu kategoriach (Innowacyjnośc, najwyższa jakość, design, komfort obsługi, funkcjonalność)! Oprócz tego S1 - sauna przyszłości otrzymała tytuł "Najlepszy Produkt 2015/2016"

Więcej o Saunie S1

Do początku strony


KOLEJNE WYRÓŻNIENIE DLA MATTEO THUN.
PLUS X AWARD 2015