do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

wróć naprzód

Hotel & SPA Stary Dziwnów 3 Sterne

Hotel & Spa STARY DZIWNÓW *** znajduje się w województwie zachodniopomorskim, najbliższe miejscowości to Pobierowo i Międzyzdroje. Nasz Hotel & Spa jest nowoczesnym ale stylowym, kameralnym spa nad morzem. Komfortowe pokoje, doskonała kuchnia, urokliwy basen i autoryzowany przez Thalgo Instytut Spa sprawiają, że trzygwiazdkowy STARY DZIWNÓW to luksusowy hotel nad morzem. Jako taki oferuje gościom możliwość wypoczynku i regeneracji sił na najwyższym poziomie. Dążymy do tego, aby wszystkie potrzeby naszych gości zaspokajane były w możliwie najpełniejszy sposób. Dlatego STARY DZIWNÓW jest miejscem przyjaznym dzieciom. Oferuje zabawownię, plac zabaw i odpowiednie menu. Dzięki temu jest idealnym miejscem na urlop z dziećmi. Z drugiej strony panująca w hotelu atmosfera sprzyja romantycznym pobytom we dwoje. Pozwól nam spełnić Twoje oczekiwania.

ul. Kościelna 40
72-420 Stary Dziwnów
Polska
http://www.starydziwnow.pl/pl

Powrót do widoku ogólnego

Drukuj

Referencje globalne

Referencje globalne saun, wellness i spa KLAFS – Mapa świata

Do mapy świata

Znajdź referencje

Zamów konsultację

Czy referencja "Hotel & SPA Stary Dziwnów" wzbudziła Twoje zainteresowanie? Zatem pozwól teraz, że doradzimy Tobie w sprawie Twojego projektu sauny.

Osobiste doradztwo

Referencje KLAFS

Hotel Grodzki

Hotel Grodzki