do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

Mera Sopot
Hotel SPA Mera Sopot
Hotel SPA Mera Sopot
Hotel SPA Mera Sopot
Hotel SPA Mera Sopot
Hotel SPA Mera Sopot
Hotel SPA Mera Sopot
Hotel SPA Mera Sopot
wróć naprzód
Hotel SPA Mera Sopot

MERA HOTEL & SPA w SOPOCIE 4 Sterne

Nowoczesny i niepowtarzalny Mera Hotel & SPA, usytuowany w Sopocie, najpopularniejszym Kurorcie Polski, bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Hotel oferuje 145 pokoi z widokiem na morze, w tym Pokoje Standard, Pokoje Romantyczne na specjalne okazje, przestrzenne Pokoje Rodzinne oraz 5 wyjątkowych Apartamentów. Do dyspozycji Gości pozostaje także zaplecze konferencyjno- bankietowe oraz dwie restauracje: Brasserie na parterze hotelu oraz ekskluzywna Pescatore, położona na pierwszym piętrze. Największym atutem jest Strefa SPA & Wellness, składająca się z 35 pokoi zabiegowych, 4 basenów, w tym jedynego na polskim wybrzeżu, otwartego basenu na hotelowym dachu i zespołu saun i łaźni parowych odzielnie dla Pań i Panów. Wszystkie te atrakcje są gwarancją niezapomnianych wrażeń z pobytu w Mera Hotel & SPA.

ul. Bitwy pod Płowcami 59
81-731 Sopot
Polska
http://www.meraspahotel.pl/pl

Powrót do widoku ogólnego

Drukuj

Referencje globalne

Referencje globalne saun, wellness i spa KLAFS – Mapa świata

Do mapy świata

Znajdź referencje

Zamów konsultację

Czy referencja "MERA HOTEL & SPA w SOPOCIE " wzbudziła Twoje zainteresowanie? Zatem pozwól teraz, że doradzimy Tobie w sprawie Twojego projektu sauny.

Osobiste doradztwo

Referencje KLAFS

Ilonn Hotel

Ilonn Hotel