do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

wróć naprzód

Tschuggen Grand Hotel 5 Sterne

Górska oaza wzywa.

Sonnenbergstrasse
7050 Arosa
Szwajcaria
http://www.tschuggen.ch

„Wyobraziliśmy sobie, że będziemy budować nie nadbudowując.“ Mario Botta. Powierzchnia całkowita: 5.000 m˛. SPA na czterech kondygnacjach: basen relaksacyjny wewnętrzny i zewnętrzny z różnymi atrakcjami, basen pływacki i sportowy, brodzik dla dzieci, strefa Kneippa, grota skalna Arosa, duży obszar wypoczynkowy, cztery tarasy do opalania, dwa prywatne apartamenty SPA o powierzchni 70 i 100 m˛, saunowy świat z prywatną sauną dla pań, salonik „chill out” z kominkiem, sauna górska z tarasem śnieżnym, SANARIUM®, łaźnia parowa, strefa lodowo-natryskowa, dwanaście indywidualnie zaprojektowanych gabinetów zabiegowych, centrum odnowy biologicznej, pomieszczenie do medytacji i relaksacji, solarium iBED, oferta „medical wellnes".

Powrót do widoku ogólnego

Drukuj

Referencje globalne

Referencje globalne saun, wellness i spa KLAFS – Mapa świata

Do mapy świata

Znajdź referencje

Zamów konsultację

Czy referencja "Tschuggen Grand Hotel" wzbudziła Twoje zainteresowanie? Zatem pozwól teraz, że doradzimy Tobie w sprawie Twojego projektu sauny.

Osobiste doradztwo

Referencje KLAFS

Home of FIFA

Home of FIFA