do spisu treści
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookie). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.     Rozumiem     Więcej

KLAFS – moja sauna i spa

wykluczenie odpowiedzialności.

Spółka Klafs Saunabau GmbH & Co. KG opracowuje treści zamieszczone na niniejszych stronach internetowych z wielką starannością, dbając przy tym o ich regularną aktualizację . Mimo to, mają charakter jedynie niezobowiązującej ogólnej informacji, nie będąc namiastką szczegółowego indywidualnego doradztwa ułatwiającego podjęcie decyzji kupna . Cechy techniczne oraz elementy wyposażenia opisywanych produktów stanowią tylko przykłady . Takie cechy i elementy wyposażenia mogą wykazywać różnice właściwe w szczególności dla danego kraju . Zastrzega się możliwość dokonywania zmian w każdej chwili.

Zobowiązujące, aktualne informacje dotyczące cech technicznych, elementów wyposażenia oraz właściwości naszych produktów uzyskasz wyłącznie, konsultując się z doradcą technicznym firmy Klafs. Spółka Klafs Saunabau GmbH &Co. KG nie przyjmuje na siebie rękojmi z tytułu aktualności, poprawności i kompletności informacji zamieszczonych na tych stronach, ani też nie gwarantuje, że dostęp do nich będzie możliwy w każdej chwili bez jakichkolwiek zakłóceń . W przypadku korzystania z odsyłaczy do stron internetowych podmiotów trzecich (linki), spółka Klafs Saunabau GmbH & Co. KG nie ponosi odpowiedzialności za zawartość stron, do których linki odsyłają . Uruchamiając odsyłacz, opuszczasz obszar oferty informacyjnej spółki Klafs Saunabau GmbH &Co. KG.

Z tego względu, dla ofert podmiotów trzecich mogą obowiązywać odmienne uregulowania, zwłaszcza w odniesieniu do ochrony danych. Ponadto, spółka Klafs Saunabau GmbH & Co. KG wyklucza w przypadku usług serwisowych, szczególnie w razie pobierania plików przekazanych przez spółkę Klafs Saunabau GmbH & Co. KG do dyspozycji na stronach internetowych spółki Klafs Saunabau GmbH & Co. KG, ponoszenie przez siebie odpowiedzialności za drobne, nieumyślne naruszenia obowiązków, o ile nie dotyczą one obowiązków istotnych z punktu widzenia zawieranych umów i nie stanowią zagrożenia dla życia, zdrowia i integralności cielesnej, ani też nie naruszają praw z tytułu ustawy o odpowiedzialności za produkt . To samo tyczy się naruszenia obowiązków przez naszych przedstawicieli.

Drukuj